Ankara - Tokat Otobüs Seferi

21 Ekim 2015ANKARA TOKAT OTOBÜS BİLETİ
 

ANKARA TOKAT OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 45TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 7sa 30dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 382km' dir.

Ankara Otobüs Firmaları

Ankara’ya başkent olmasının ve her ile yakın konumda bulunmasının da verdiği avantaj sayesinde birçok otobüs firması bulunmaktadır. Ankara ili şehirlerarası otobüs terminali işletmesinden ildeki otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Ankara’da bulunan otobüs firmalarının sayısı yaklaşık yüz elli tanedir. Ankara ülkenin merkezi konumunda olduğundan dolayı bu şehirden istenilen her yere otobüs seferi bulunmaktadır. Yolculuk edilecek olan şehir ve tarih belirlendikten sonra firmalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Ankara şehirlerarası otobüs terminali işletmesinin internet sitesini incelemek faydalı olmaktadır. Böylelikle firmaların telefon numaralarına ulaşılabilmekte ve daha detaylı bilgi alınabilmektedir. Site içerisinde ildeki tüm otobüs firmalarının iletişim bilgileri mevcuttur.

Ankara Tokat Otobüs Bileti

Tokat Ankara arası otobüs bileti bulmak için internetten yardım almak çok faydalı olmaktadır. Eğer yolculuk yapılacak firma belliyse ilgili otobüs firmasının internet sitesi üzerinden bilet almak ya da bilet için rezervasyon yapmak mümkün olmaktadır. Eğer firmaya karar verilmemişse internette birçok otobüs firmasının yer aldığı ortak siteler bulunmaktadır. Bu sitelerde yolculuk yapılacak tarih belirlendikten sonra ilgili otobüs firmaları ve tüm seferler listelenmektedir. Yolculuk yapacak kişi böylece istediği firmayı ve kendine uygun olan sefer saatini seçebilmektedir. İnternet haricinde gidip otobüs firmalarından da bizzat bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Otobüs firmalarından alınan biletlerde ödemeler de direk elden yapılmaktadır.

Ankara Tokat Otobüs Güzergâhı

Ankara’dan Tokat’a yolculuk boyunca geçilen şehirler genel olarak tüm firmalarda aynı olmaktadır. Ankara’dan başlayan yolculuk Kırıkkale ile devam etmekte ardından Çorum’a ve sonrasında Tokat’a varılmaktadır. Güzergâh boyunca geçilen il sayısı oldukça azdır. Bu da iki şehir arasındaki mesafenin bir nevi yakın olduğu anlamına gelmektedir. Ankara ve Tokat İç Anadolu bölgesinde sıklıkla seyahat edilen şehirler arasında yer almaktadır. Bu durum otobüs firmalarının işine yaramakta ve böylelikle daha fazla kazanç elde etme imkânı bulmaktadırlar. Otobüs firmalarının kullandığı otobüs güzergâhları çoğunlukla aynı olmaktadır. Olağanüstü durumlar yaşanmadığı sürece otobüsler bu güzergâh üzerinden farklı yöne gitmemektedirler. Buna bağlı olarak da mola verdikleri duraklar belirli olmaktadır.

 

ANKARA->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

 

45 TL

ANKARA->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

06sa 59dk

 

42 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi