Ankara - Tekirdağ Otobüs Seferi

23 Ekim 2015                                       ANKARA TEKİRDAĞ OTOBÜS BİLETİ
 

ANKARA TEKİRDAĞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 75TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8sa 55dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 594km' dir.

Ankara Tekirdağ Otobüs Bileti Fiyatları

Ankara ve Tekirdağ illeri arasındaki mesafe biraz fazla olduğundan dolayı bu durum ister istemez bilet fiyatlarına yansımaktadır. Ankara Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarında meydana gelen artış otobüs firmaları açısından olumlu olmaktadır. Böylelikle firmaların taşıdığı yolcu sayısı arttıkça daha fazla kazanç elde etmektedirler. Ancak bu durum maalesef yolcular için olumlu bir durum olarak görülmemektedir. Yüksek bilet fiyatları müşterilerin mali açıdan sıkıntıya düşmelerine neden olabilmektedir.  Otobüs bileti fiyatları mesafe ile ilişkili olduğundan dolayı bilet fiyatları yüksek belirlenmektedir. Ankara Tekirdağ arası otobüs firmalarının sayısı da kazanca ve yolcu sayısına bağlı olarak değişmektedir. Genel olarak Ankara Tekirdağ arasındaki otobüs seferleri fazla olmaktadır.

Tekirdağ Otobüs Firmaları

Tekirdağ ülkemizin sınır şeridine yakın bir il olduğundan dolayı buradan diğer illere yapılan yolculuklar fazla sayıda olmaktadır. Buna bağlı olarak da Tekirdağ’da birçok otobüs firması yer almaktadır. Edinilen bilgilere göre şehirde yaklaşık otuz bir tane otobüs firması vardır. Bu firmaları seyahat ettiği şehirler genellikle birbirinden farklı olmaktadır. Tekirdağ otobüs firmalarının çoğu daha çok bölgesel nitelikli firmalardır.  Bu otobüs firmaları ile Tekirdağ’dan ülkemizin çoğu bölgesine yolculuk etme imkanı bulunmaktadır. Seyahat edilmek istenilen şehre göre ise otobüs bileti fiyatları değişmektedir. Yakın mesafeler için alınan bilet fiyatları maddi açıdan daha uygunken, uzak mesafeler için uygulanan bilet fiyatları daha fazla olmaktadır.

Ankara Tekirdağ Arası Otobüs Yolculuğu

Ankara ve Tekirdağ arası mesafe yaklaşık altı yüz kilometre civarındadır. İki il arasındaki yolculuk süresi ise tercih edilen araca ağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ankara Tekirdağ arası otobüs yolculuğunda seyahat uzunluğu ortalama altı buçuk saat sürebilmektedir. Özel araçla yapılan yolculukta ise bu süre daha da kısalmaktadır. Durumun böyle olmasının en bilinen nedeni ise otobüslerde mola verilme zorunluluğunun bulunmasıdır. Ancak herkesin özel araçla seyahat etme olanağı bulunmadığından dolayı genellikle otobüs yolculuğu tercih edilmektedir. Ankara Tekirdağ arası otobüs seyahati özel araçla gitmeye nispeten maddi açıdan daha uygun olmaktadır. Şehirler arası otobüs firmalarının hizmet kalitesi de buna bağlı olarak her geçen gün artmaktadır.

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

08sa 55dk

 

75 TL

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

73 TL

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

 

73 TL

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

73 TL

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

73 TL

ANKARA->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

 

73 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi