Ankara - Sivas Otobüs Seferi

22 Ekim 2015                                     Ankara Sivas Otobüs Bileti

Ankara Sivas Arası Otobüs Yolculuğu
 

ANKARA SİVAS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 40TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 442km' dir.

Otobüs yolculuğu diğer ulaşım şekillerine kıyasla daha az maliyetli olduğundan dolayı insanlar genel olarak otobüsle seyahat etmeyi tercih etmektedirler. Günümüz gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizde tüm şehirler arasında otobüs yolculuğu yapabilmek mümkün olmaktadır. İnsanlar genel olarak az gelişmiş şehirlerden gelişmiş şehirlere doğru yolculuk yapmaktadır. Bu açıdan bakıldığında Sivas Ankara arası otobüs yolculuğu yapanların sayısı fazla olmaktadır. Ankara gelişmiş bir şehir olduğundan dolayı tüm şehirlerden Ankara’ya koyulan otobüs sefer sayısı daha çok olmaktadır. Sivas’tan Ankara’ya seyahat etmek isteyen bireyler için istenilen günde ve birçok saatte otobüs seferi bulmak mümkün olmaktadır. Dolayısıyla Ankara ve Sivas arası ulaşım günümüzde oldukça kolay hale gelmiştir.

Ankara Sivas Otobüs Firmaları

Ankara ve Sivas illerinde hem yöresel hem de Türkiye çapında hizmet veren birçok otobüs firması bulunmaktadır. Sivas Ankara’ya nispeten küçük bir şehir olduğundan dolayı gelişmiş firmaların buraya seferi daha az olmakta ve dolayısıyla Sivas’ın kendine ait firmaları da onların yanı sıra hizmet vermektedir. Sivas otobüs firmaları yöresel nitelik taşıdığından dolayı diğer firmalara kıyasla biraz daha düşük fiyata seyahat etme imkanını müşterilerine sunmaktadır. Ankara ve Sivas şehirleri birbirine çok uzak olmadığından bu yerel firmalar Ankara’ya da hizmet vermektedir. İki şehir arasındaki yolcu sayısının artmasına paralel olarak otobüs firma sayısında da her geçen gün artış meydana gelmektedir.

Ankara Sivas Otobüs Bileti

Ankara ve Sivas arasında seyahat etmek isteyen insanlar için otobüs seferlerine dair tüm bilgilere kısa yoldan ulaşmak mümkündür. Bunun için en çok tavsiye edilen yöntem internet üzerinden bilet ayırma ve araştırma yapmaktır. Ankara ve Sivas arası otobüs bileti almak için öncelikle gidilecek tarih belirlenmeli ve ardından özellikle seyahat edilmek istenen firma varsa o firmanın seyahat saatlerine bakmak gerekmektedir. Uygun sefer belirlendikten sonra eğer istenirse bilet internet üzerinden alınabilmektedir. Bazı insanlar internet alışverişlerine pek güvenemediğinden dolayı bizzat otobüs firmasına giderek biletlerini almayı tercih etmektedirler. Dolayısıyla biletlerin ne şekilde alınacağı tamamen insanların tercihine kalmış bir durumdur.

ANKARA->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

40 TL

ANKARA->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

40 TL

ANKARA->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

36 TL

ANKARA->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

45 TL

ANKARA->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

40 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi