Ankara - Sinop Otobüs Seferi

23 Ekim 2015                                             ANKARA SİNOP OTOBÜS BİLETİ
 

ANKARA SİNOP OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 7sa 30dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 413km' dir.

Ankara Sinop Otobüs Bileti

Ankara ve Sinop şehirleri nispeten birbirine yakın olduğundan dolayı bu iki şehir arasında otobüs bileti bulabilmek daha kolay olmaktadır. Ankara’nın başkent olması ve Sinop’un doğal güzellik açısından zengin olması bu iki şehir arasındaki yolcu trafiğinin artmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla Ankara Sinop arası otobüs bileti seçenekleri yolcu sayısının fazla olmasına bağlı olarak artış göstermektedir. Ankara ve Sinop arasında yolculuk için otobüs bileti almanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunlar içerisinde genel olarak herkesin kullandığı yöntem otobüs firmasına gidip bilet satın almaktır. Ancak zaman sıkıntısı yaşayan insanlar için firmaya gidip bilet almak sıkıntılı olmaktadır. Bu nedenle insanlar internet üzerinden de otobüs biletlerini satın alma imkanına sahiptirler.

Ankara Sinop Otobüs Bileti Fiyatları

Firmaların belirlediği otobüs bileti fiyatları genel olarak aynı istikametteki tüm firmalarda benzer olmaktadır. Ankara Sinop otobüs bileti fiyatları ortalama kırk beş - elli Türk lirası civarındadır. Bu bilet fiyatları normal dönemler için geçerlidir. Bilet satışlarının yoğun olduğu dönemlerde ise fiyatlarda bazen yükselmeler görülebilmektedir. Genellikle bayram dönemlerinde, okulların açılış ve kapanış zamanlarında yolcu transferi fazla olacağından dolayı bilet fiyatlarında göreli artışlar meydana gelebilmektedir. Sinop doğal güzellik bakımından zengin olduğundan insanlar yaz dönemlerinde tatil amaçlı Sinop’u tercih edebilmekte bu da bilet fiyatlarında cüzi miktarda artışların yaşanmasına neden olabilmektedir. Dolayısıyla gidilecek tarih belli ise otobüs biletlerinin erkenden alınması maliyet açısından avantaj sağlamaktadır.

Ankara Sinop Otobüs Firmaları

Ankara ve Sinop illeri arasında seyahat eden yolcu sayısı görece fazla olduğundan dolayı Ankara ve Sinop otobüs firmalarının sayısı da buna bağlı olarak fazla olmaktadır. Bu iki il arasındaki mesafe yaklaşık dört yüz on üç kilometreye denk gelmektedir. Saat bazında bakıldığında ise iki il arasında ortalama beş saatlik bir mesafe bulunmaktadır. Bu mesafe seyahat edilen araca göre farklılık göstermektedir. Eğer özel araçla gidiliyorsa daha kısa olabilmekte, otobüsle gidiliyorsa molalar ile birlikte biraz daha uzun sürebilmektedir. Dolayısıyla otobüs yolculuğu daha fazla vakit almaktadır. Ancak bu durum otobüs yolculuğu tutkunları için cazip olabilmektedir.  

ANKARA->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

 

50 TL

ANKARA->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

 

50 TL

ANKARA->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

48 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi