Ankara - Şanlıurfa Otobüs Seferi

10 Ekim 2015Ankara – Şanlıurfa Otobüs Bileti

Ankara – Şanlıurfa Otobüs Bileti Satın Almak

Ülkemizde en çok tercih edilen ulaşım biçimi otobüs olmaktadır. Otobüs trene göre daha hızlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Uçak yolculukları ise gerek uçuş korkusu olan insanlarca gerekse maliyeti fazla olmaması sebebiyle az tercih edilmektedir. Araları 843 kilometre olan Ankara ve Şanlıurfa illerimize uçakla yolculuk yapmaktansa otobüs ile yapmak daha mantıklıdır bu yüzden. Ankara – Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak bu yolculuğa başlayabilir ve hemen gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat boyunca kaliteli zaman geçirebilir ve bu şehirlerimiz arasında olan görmediğiniz illerimizi de görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ankara – Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları

Ekonomi günümüz şartlarında boş verilemeyecek kadar önemli konumdadır. Bir yolculuğun maliyeti de bu denli önemli olmaktadır. Maliyeti en ucuz yolculuk türü trendir ama tren 50-60km/h hızla gittiği için çok yavaş kalmakta ve insanların vaktinden çalmaktadır. En hızlı yolculuk türü uçaktır ama bilet fiyatları neredeyse servet değerinde olmuştur. Hızlı trenlerinde yolculuk şartları kalitelidir ama bu da uçaktan pahalı bir konumda ve ülkemizde daha yaygınlaşma aşamasında olduğu için her yere bu şekilde ulaşım sağlanamamaktadır. Bu durumda en ideal yolculuk türü şehirlerarası otobüs taşımacılığıdır. Ekonomik olmakla beraber trene göre hızlıdır da. Sizde bir Ankara – Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak ucuz fiyatlara yolculuk yapabilirsiniz.

Ankara – Şanlıurfa Otobüs Bileti Nerden Alınır?

Eğer sizde yolculuklarınızda ekonomik fiyata ve kaliteye önem veriyorsanız bir Ankara – Şanlıurfa otobüs bileti satın alıp sefere başlayabilirsiniz. Bilet firmaların satış ofislerinden veya şehirlerarası otobüs terminallerinin bilet gişelerinden satın alınılabileceği gibi internet üzerinden de online olarak bilet satın almanız mümkündür. Böylelikle bilet alımında farklı yerler gezmeyecek ve direkt olarak biletinizi alacaksınız. Bilet almak denilip geçilmemelidir. Bir bilet sizleri sevdiklerinize kavuşturacak olabilir. Değer verdiğiniz insanlarla aranızdaki mesafeleri sona erdirecektir. Bir bilet alarak sizde sevdiğiniz insanları ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret günlerinizi herkesin bilet aldığı bayram veya tatil gibi kalabalık günlere denk getirmeyerek daha ucuza bilet alabilir ve sevdiklerinize ucuza kavuşabilirsiniz.

03:30 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

70 TL

06:30 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ŞANLIURFA
​OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

60 TL

12:30

ANKARA->ŞANLIURFA
​OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

70 TL

15:00

ANKARA->ŞANLIURFA
​OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

17:00

ANKARA->ŞANLIURFA
​OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

65 TL

17:00

ANKARA->ŞANLIURFA
​OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

60 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi