Ankara - Samsun Otobüs Seferi

26 Ekim 2015Ankara Samsun Otobüs Bileti

ANKARA SAMSUN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 06sa 30dk saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 411 km' dir.

Otobüs ile Ankara’dan Samsun’a yolculuk yapmak oldukça kolaydır. Deneyimli otobüs firmalarının, gün içinde birkaç defa Samsun’a otobüs seferleri bulunur. Bu sebeple istediğiniz saatte biletinizi alabilir ve birçok yol arkadaşı ile birlikte sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik yolculuk sırasında yolla ilgilenmeniz gerekmez. Dilerseniz televizyon seyreder, dilerseniz gazetenizi okuyabilirsiniz. Deneyimli ve otobüs kullanmayı meslek olarak yapan şoförlerimiz, sizin yerinize dikkatli davranacak ve gerektiğinde yedek şoför ile yer değiştirecektir. Siz yolcuların yapması gereken ise sadece kısa bir araştırma yaparak Ankara Samsun otobüs firmasından bilet edinmektir. Böylece yolculuğunuzun daha huzur içinde geçmesi için ilk adımı atmış olursunuz. Firmamız güler yüzlü elemanları ve yola dayanıklı otobüsleri ile yolcularının güvenliğini ön planda tutar.

Ankara Samsun Otobüs Bileti Satan Firmalar

Can ve mal güvenliğinizi emanet ettiğiniz otobüs firmasını seçerken; elemanların ilgi ve alakası dikkate alınmalı ve isim yapmış bir firma tercih edilmelidir. Daha önceki müşterilerin memnuniyetine göre Ankara Samsun otobüs firmaları, beklenen ilgiyi karşılamak ve yeni müşterilerinin rahat yolculuk yapmasını sağlamak için azimle çalışacaktır. Yola gidecek olan otobüsün, yeni olması, yolda kalma ve bozulma ihtimalinin olmaması önemlidir. Yolcuların taşıdığı eşyaların güvenliği tam olmalı ve valizlerin karışmaması için her türlü tedbirin alınması gerekir. Böylesi özenle çalışan Ankara Samsun deneyimli otobüs firmalardan bilet alarak, yolculuk yapmak sizin ve yakınlarınızın rahatı için önemlidir.

Ankara Samsun Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?

Gezmek için veya iş ziyareti olarak Ankara’dan Samsun’a gitmeniz gerektiğinde, ilk olarak firmamız ile bağlantı kurmanız ve gideceğiniz tarih ve saat için yer ayırttırmanız yeterli olacaktır. Tecrübeli büro personelimiz, size anında boş yerler hakkında bilgi verecek ve yolculuk yapacak kişinin cinsiyetini öğrenecektir. Kadın yolcular için yan koltukta kadın yolcu ayarlanacak ve mümkün olduğunca ön koltuklar temin edilecektir. Ayrılan biletiniz, otobüse binmek için geldiğinizde size teslim edilecek ve bagajlarınızın güvenliği için numaralandırma yapılacaktır. Ankara Samsun Otobüs Bileti Satan Firmalarda her hangi bir karışıklığın önüne geçmek için yapılan numaralandırma, siz unutsanız dahi personelimizin bagajlarınızı hatırlatmasını sağlar. Yolculuk başladığı andan itibaren, her türlü ihtiyacınız elemanlarımız tarafından temin edilecek ve inmek istediğiniz durakta size haber verilecektir. 

Alanya ->
ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

50 TL

ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

40 TL

BALIKESİR ->
ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

35 TL

ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

45 TL

ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

05sa 45dk

40 TL

ANKARA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi