Ankara - Sakarya Otobüs Seferi

26 Ekim 2015Ankara Sakarya Otobüs Bileti

ANKARA SAKARYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 35 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 5 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 311 km' dir.

Ankara’dan Sakarya’ya yolculuk mu yapmanız gerekiyor? Otobüs yolculuğu hem zevkli hem özel otomobile göre daha güvenlidir. Özel otomobilde; ister sürücü olarak, ister yolcu olarak seyahat edin, sürekli dikkatiniz yolda olacaktır. Özel araç kullanan şahıslar, sadece gerektiğinde yolculuk yaptığı için uzun yolculuklara alışkın değildir. Oysa otobüs şoförleri oldukça deneyimlidir. Yıllarca meslek olarak uzun yollarda görev yapan otobüs şoförleri, uzman elemanlardan itinalı olarak seçilir. Üstelik uzun yolculuklarda şoförün yorulmasına ve dikkatinin dağılmasına engel olmak için yedek şoför bulundurma zorunluluğu vardır. Bu sebeple Ankara Sakarya otobüs bileti satan firma seçmek için geniş araştırmalar yapmak çok önemlidir. Yıllardır yolcu taşıma sektöründe görev yapan deneyimli firmalar, yolcularının konforu ve güvenliği için her türlü tedbiri alacaktır.

Ankara’dan Sakarya’ya Gitmek İçin Hangi Firmadan Bilet Almalıyım?

Ankara’dan Sakarya’ya yolculuk yapmak için deneyimli firmamız ile iletişime geçerek, yolculuk tarihi ve saati için bilet ayırttırmanız yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, elemanlarımız sizin bilgilerinizi alacak ve size uygun koltuklar hakkında bilgi verecektir. Özellikle kadın yolcuların daha rahat yolculuk yapması için yerler bayan yanı olarak ayarlanacak, koltuk numaranız mümkün olduğu kadar ilk sıralara kaydırılacaktır. Ankara Sakarya otobüs bileti satan firmamız yolculuğun her aşamasında takipte olacak ve çocukların tuvalet gibi acil ihtiyaçlarında size hemen kolaylık sağlanacaktır. Gerektiğinde televizyon ve film ayarlamalarında destek verilecek, çocukların sıkılması mümkün olduğunca engellenecektir. Otobüsteki tüm yolcuların mal ve can güvenliği tamamen firmamıza ve çalışan deneyimli personelimize emanet olacaktır.

Ankara’dan Sakarya’ya Otobüs Yolculuğunda Bagajlarım Güvende midir?

Firmamızın seçtiği elemanlar özeldir. Her türlü özel eşyanın ve bagaja yerleştirilen valizin karışmaması için tedbir alınmaktadır. Valizlerinizin yerleştirilmesi ve yolculuk sırasında oluşabilecek karışıklıkların engellenmesi için alınan tedbirler sayesinde, siz unutsanız dahi eşyalarınız elemanlarımız tarafından hatırlatılacaktır. Hangi sebeple yolculuk yapmanız gerekirse gereksin, Ankara Sakarya otobüs firmamız ile yolculuk yaptığınızda, diğer yaptığınız yolculuklar ile aradaki farkı hissedecek ve sonraki yolculuklarda tekrar firmamızı tercih edeceksiniz. Güvenli ve dinlenerek yolculuk yapmak isteyenlerin, en kısa sürede çalışanlarımız ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Sorgun ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

35 TL

Alaca ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

40 TL

KAYSERİ ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

38 TL

HATAY ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

45 TL

KİLİS ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

45 TL

HATAY ->
ANKARA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

45 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi