Ankara - Ordu Otobüs Seferi

26 Ekim 2015Ankara Ordu Otobüs Bileti

ANKARA ORDU  OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 08sa 15dk'dir.

Ortalama seyahat mesafesi 523 km' dir.

Harika bir manzara eşliğinde yapılan Ankara Ordu otobüs seyahati deneyimli bir firma ile yapıldığında oldukça konforlu gerçekleşecektir. Öğrencisiniz, çalışıyorsunuz veya eş dost ziyareti için Ankara’dan Ordu’ya gitmeniz gerekiyor. Tabii ki ilk yapacağınız, en son teknoloji ve en güvenilir elemanlar ile çalışan otobüs firmaları hakkında araştırma yapmaktır. Çünkü bu yolculuk birkaç saati birlikte geçirmeniz gereken yeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak, yeni maceraların başlangıcı olacaktır. Özellikle tek bayan olarak yapılan yolculuklarda; firmanın ve çalışanların dikkatle seçilmesi, birlikte yolculuk yapılan yolcuların itina ile yerleştirilmesi gerekir. Ankara Ordu otobüs bileti satan firma, yol boyunca bütün müşterilerinin güvenliğini, sağlığını ve rahat yolculuğunu garanti altına almalı ve yolcuların tüm ihtiyaçlarını takip etmelidir. Uzun yolculuklarda çıkabilecek aksaklıklar için yedek eleman bulundurmalı, yolcuların hayatını tehlikeye atmamalıdır. Bu sebeple otobüs yolculuklarında, seçilen firma büyük önem taşımaktadır.

Ankara Ordu Otobüs Bileti Satan Firmalar

Özel araba ile gidilen yolculuklar daha yorucudur. İster sürücü olun, ister yolcu özel otolarda sürekli yol takip edilir. Oysa yıllardır Ankara Ordu otobüs firmaları, yolculara rahatlıkla televizyon izleme, gazete veya kitap okuma imkânı yaratmaktadır. Hız sınırlarına dikkat eden, sürücünün dinlenmesi için sık şoför değiştiren firmamız, yolcularının güvenliğini aileleri kadar düşünür. Her hangi bir sağlık sorununda en kısa mesafedeki sağlık merkezine yetiştirilme imkânınız olacak, eşyalarınız evinizdeki güvende taşınacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli kadromuz,  uzun süren bu yolculuğu, sizin için bir macera haline getirme garantisi de verir.

Ankara Ordu Otobüs Bileti Satan Firmaların Konforu

Firmamızdan bilet edindiğiniz anda, nerede ineceğiniz sorulur ve mutlaka not edilir. Deneyimli elemanlarımız, ineceğiniz adres yaklaştığında mutlaka size haber verecektir. Üstelik eşyalarınız tamamen elemanlarımız tarafından size iade edilecek ve sizin unuttuğunuz eşyalar dahi size hemen hatırlatılacaktır. Ankara Ordu otobüs yolculuğunda güven istiyor, yolculuğun her anında endişe duymak istemiyorsanız sizlerde firmamız ile iletişime geçebilir ve yolculuk için gereken zaman için biletinizi ayırttırabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz, otobüsler ve oturma düzeni konusunda size gereken tüm detayları anlatacak, yolculuk konusunda sizi aydınlatacaktır.

ANKARA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

08sa 15dk

 

60 TL

ANKARA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

08sa 45dk

 

60 TL

ANKARA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

 

60 TL

ANKARA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 15dk

 

60 TL

ANKARA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

 

55 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi