Ankara - Nevşehir Otobüs Seferi

19 Ekim 2015Ankara – Nevşehir Otobüs Bileti

Ankara – Nevşehir otobüs bileti almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizde otobüs bileti satılmaktadır. Otobüs bileti satın almak için bazı seçimler yapmanız gerekir. Hangi firmadan otobüs bileti alacağınızı, hangi seferden otobüs bileti alacağınızı seçerek işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda ödeme yapmanız gerekir. Ödemeyi kredi kartı ile yapacağınız için fazla uğraşmanız gerekmeyecektir. Kredi kartı ile ödeme yaparak biletinizi alabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra başka işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Sefer tarihi ve saatinde gidip koltuğunuza oturabilirsiniz. Sitemizde 3D security sistemi bulunur. Bu sayede güvenli bir şekilde ödeme yaparsınız ve mağdur olmazsınız. Sitemizden bir kez bilet aldığınızda devamlı alacağınıza emin olabilirsiniz.

İnternetten Bilet Satın Al

İnternetten otobüs bileti almak artık mümkündür. Teknolojinin gelişmesi ve artık herkesin aktif olarak internet kullanması sayesinde artık bilet alma işleri de sitelerden yapılır. Bu sitelerden biri de bizim sitemizdir. Sitemiz sayesinde oldukça kolay bir şekilde otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için bilet sorgulama işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Bilet sorgulama işlemi yaptığınızda karşınıza istediğiniz yönde giden otobüsler çıkar. Bu otobüsler arasından bir seçim yaparak anında bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın almak için kredi kartınızın yanınızda olması yeterlidir. Bu sayede ödemenizi de hemen yapabilirsiniz. Sitemiz sayesinde Ankara – Nevşehir otobüs bileti de satın alabilirsiniz. Böylede tek bir bilet almak için otogara kadar gitmenize gerek kalmayacaktır.

Kampanyalı Otobüs Bileti

İnternetten otobüs bileti almak için sitemizi kullanırsanız çeşitli kampanya ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Böylece bilet için ödeyeceğiniz tutar da azalacaktır. Sitemiz üzerinden Ankara – Nevşehir otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu işlem için bilet sorgulamanız yeterli olur. Daha sonra karşınıza çıkan seçeneklerden birini işaretleyerek biletinizi satın alabilirsiniz. Birçok firma sitemize özel olarak çeşitli indirim ve kampanyalar düzenler. Bu nedenle sitemizi sürekli takip etmeniz gerekir. Sitemizi takip ederek bu kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Böylece otobüs bileti için yığınla para ödemenize de gerek kalmayacaktır. Bilet tutarınızı da kredi kartıyla ödeyeceğiniz için paranız cebinizde kalmış olur. 

01:00 

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

40 TL

07:30

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

40 TL

09:30

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

11:00

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

40 TL

13:00

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

40 TL

15:00

ANKARA->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

40 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi