Ankara - Mardin Otobüs Seferi

19 Ekim 2015Ankara – Mardin Otobüs Bileti

Yakın mesafeli yolculuklar için en uygun ulaşım aracı tartışmasız otobüstür. Otobüs hem fiyat olarak hem de rahatlık olarak en iyi ulaşım araçlarının başınca gelir. Otobüsle seyahat edebilmek için otobüs bileti almanız gerekir. Otobüs bileti normal şartlar altında gişelerden satılır. Gişelerden işlem yaparak bilet satın alabilirsiniz. Fakat herkesin istediği zaman otogara gitme fırsatı olmaz. Bu nedenle biletinizi internet üzerinden almayı deneyebilirsiniz. İnternet üzerinden bilet alarak hem otogara gitmekten kurtulursunuz hem de biletleri oldukça uygun fiyattan satın alırsınız. Uygun fiyatlı şekilde bilet aldığınız için paranızın çoğu da cebiniz de kalacaktır. Sitemiz sayesinde Ankara – Mardin otobüs bileti satın alabilirsiniz. Ödeme işleminizi kredi kartı ile yapmanız gerekecektir.

Ankara – Mardin Otobüs Bileti Al

Ankara – Mardin otobüs bileti almak istiyorsanız sitemizi deneyebilirsiniz. Sitemiz sayesinde oldukça kısa bir süre içinde bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın almak için kredi kartınızın yanınızda olması yeterli olacaktır. Otobüs bileti almak için öncelikle gideceğiniz seferi belirlemeniz ve bilet arama işlemi yapmanız gerekir. Bu işlemi yaparak gitmek istediğiniz seferde satılmayan biletleri bulursunuz. Bu biletlerden birini seçerek bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Son aşama olan ödeme aşamasında ekrana kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Bu sayede güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet aldıktan sonra herhangi bir işlem daha yapmanız gerekmez. Sefer saatinde gidip koltuğunuza oturabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Otobüs Bileti

Kredi kartıyla Ankara – Mardin otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Sitemizden bilet arama işlemi yaptığınızda gitmek istediğiniz yere giden seferleri ve bu seferleri düzenleyen firmaları görebilirsiniz. Böylece anında bilet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bilet satın almak için bir koltuk seçmeniz ve işleme devam etmeniz yeterli olur. Bu sayede son aşama olan kredi kartıyla bilet tutarı ödeme adımına gelirsiniz. Bu adımda sisteme kredi kartı bilgilerinizi girmeniz ve ödeme yapmanız gerekir. Bu sayede otobüs biletinizi kredi kartıyla satın almış olursunuz. Biletinizi satın aldıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. 

 

17:30

YALOVA -> 
ANKARA->MARDİN
OTOBÜS SEFERİ

16sa 30dk

90 TL

 

19:30

İSTANBUL -> 
ANKARA->MARDİN
OTOBÜS SEFERİ

16sa 30dk

80 TL

 

20:00

İSTANBUL -> 
ANKARA->MARDİN
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

90 TL

 

23:00

İSTANBUL -> 
ANKARA->MARDİN
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

90 TL

 


Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi