Ankara - Manisa Otobüs Seferi

07 Ekim 2015ANKARA - MANİSA SEYAHATLERİ

En uygun otobüs bileti  60,00 TL' dir.
Ortalama seyahat süresi toplam 8 saattir.
Ortalama seyahat mesafesi 563 km' dir.
4 Ekim tarihine 2 adet seferi bulunmaktadır.
Metro turizm aracılığı ile en çok sefer düzenlenmektedir.
Ankara ve Manisa seferleri adına öğrenmek istediğiniz otobüs seferi ve otobüs saatleri gibi öğrenmek istediğiniz tüm gerekli bilgileri internet sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.
Manisa, ülkemiz Türkiye' nin en kalabalık dördüncü şehri olan güzel illerimiz arasındadır. 17 ilçesi bulunmaktadır ve Ege Bölgesinde yer almaktadır. İzmir ilimize olan yakınlığı ile de en çok tercih edilen iller arasında yerini de almaktadır. Manisa' yı ele alacak olur isek, nüfus bakımından değerlendirdiğimizde İzmir ilimizden sonra 2. Büyük ilk olarak Ege bölgesinde bulunmaktadır. Manisa ilimizi diğer bir ifade eder isek, "Şehzadeler şehri" olarak da tanımlayabiliriz. Meşhur Mesir macunu ve sultaniye üzümü ile özelikle tanınmaktadır. Meşhur olan Mesir macunu oldukça şifalı olarak bilinmektedir. Sırf bu meşhur Mesir macununa sahip olabilmek adına özellikle Manisa iline turlar düzenlenmektedir. Roma İmparatorluğu döneminden günümüze kadar gelmeyi başarmış illerimizden biridir. Antik Çağdaki adı olan "Magnesia" şeklinde bilinmektedir. Az evvel de sözünü etmiş olduğumuz gibi İzmir ilimize yakınlığı ille de bir çok avantaja sahiptir. Özellikle belirtelim ki, İzmir' e yakınlığı sayesinde sahip olduğu avantajlar nedeni ile hızla gelişen ve sürekli bu sahip olduğu avantajı kullanarak, farkına vararak sürekli de gelişmek adına çaba gösteren bir ildir. Tatil amaçlı da sırf hava sıcaklığı nedeni ile de tercih edilmektedir. Bu iki bbüyük şehrimiz olan Ankara ve Manisa arasına seyahat etmek iççin bilet fiyatı olarak ortalama 60,00 TL' den başlayan bilet ücretini ödemeniz yeterli olacak şeklinde görünmektedir. Metro otobüs firması gibi bir çok otobüs firması ile yolculuk etmeniz mümkün olacaktır. Otobüs fiyatları araçç özelliklerini göre de farklılık gösterebilmektedir. Örneğin; koltuk sayısı ve aracın diğer özellikleri otobüs bilet fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Yaklaşık ortalama 8 saatlik bir yolculuğa hazır olmanız gerekmektedir. Otobüs fiyatları ve sefer sayıları gibi bilgileri sitemizin www.biletkess.com adresinden edinebilirsiniz. Biletlerinizi online satın alma
imkanınız mevcut olacaktır.

Ankara – Manisa Otobüs Bileti

Otobüsler en çok tercih edilen ulaşım araçlarıdır. Eğer başka bir şehre seyahat etmek istiyorsanız sizler de otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüsler ile seyahat edebilmek için otobüs bileti almanız gerekir. Bu biletler genel olarak firmaların gişelerinden satılır. Fakat herkes istediği zaman bir gişe bulamayabilir. Bu nedenle otobüs biletleri artık internet üzerinden satılmaktadır. İnternet üzerinden satılan biletler indirimli ve kampanyalı biletlerdir. Aynı zamanda bu biletlerin ödemesini kredi kartıyla yaparsınız. Bu sayede nakit paranıza dokunmazsınız ve bu nakit para cebinizde kalır. Sitemiz üzerinden de otobüs bileti alabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir işlemdir. Bu işlemi yapabilmek için sitemizden bilet sorgulama işlemi yapmalı ve gideceğiniz güzergâhtaki arabaları belirlemeniz gerekir. Sitemizde Ankara – Manisa otobüs bileti de satılır, güvenle alabilirsiniz.

Manisa Otobüs Bileti

Ankara – Manisa otobüs bileti almak için internet üzerinden bilet satış sitelerine girebilirsiniz. Bu siteler sayesinde otogara ya da bilet veznesine gitmenize gerek kalmadan bilet satın alabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinden otobüs bileti satın alırsanız firmaların sitemize özel kampanya ve avantajlarından da faydalanmış olursunuz. Böylece otobüs biletinizi oldukça uygun fiyatlar karşılığında satın alırsınız. Siteden otobüs bileti almak için öncelikle bilet sorgulama işlemi yapmanız gerekir. Bu işlemi yaptığınızda karşınıza gitmek istediğiniz yönde olan seferler ve bu seferlere ait boş koltuklar çıkar. Bu koltuklardan herhangi birisini satın alarak seyahatinize başlayabilirsiniz.

Otobüs Bileti Satan Siteler

Otobüs bileti satan sitelerin sayılarının çok olması kafanızı karıştırıyor olabilir. Bu konuda zorluk yaşamamak ve sıkıntısız bir şekilde bilet almak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Böylece indirimli ve kampanyalı bilet satın almanız da mümkün olacaktır. Siteden bilet almak için öncelikle istediğiniz biletin kalıp kalmadığına bakmanız gerekir. Bu işlemi yapmak adına bilet sorgulama ekranına giriş yapıp sorgulama işlemini tamamlamanız gerekir. Bu işlemi tamamladığınızda gideceğiniz yönde olan seferlerdeki satılmamış biletleri bulabilirsiniz. Böylece istediğiniz koltuğu seçerek istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. Ödeme yöntemi kredi kartı olacağı için nakit paranız cebinizde kalır. Sitemizi sürekli takip ederek fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ankara – Manisa otobüs biletlerinizi de siteden tek tıkla alabilirsiniz. 

 

12:00

ANKARA->MANİSA
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

60 TL

23:00

ANKARA->MANİSA
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

60 TL


 

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi