Ankara - Konya Otobüs Seferi

13 Ekim 2015 

Ankara – Konya Otobüs Bileti

Etrafında deniz olmayan yerlere gidebilmenin en kolay yolu karayolu ulaşımıdır. Karayolu ulaşımıyla ülkemiz topraklarının tamamına seyahat edebilirsiniz. Eğer özel aracınızla gitmek istemiyorsanız otobüs firmalarını tercih etmeniz gerekir. Böylece hem vereceğiniz ücret azalır hem de hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İsterseniz biletlerinizi sitemizden alabilirsiniz. Sitemizden aldığınız biletler kampanyalı ve ucuz olacaktır. Böylece ekonomik bir tercih yapmış olursunuz. Ankara – Konya otobüs bileti almak için de sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet alma işleminizi tamamlamak için öncelikle otobüs bileti sorgulama işlemi yapmanız gerekir. Bu işlem sayesinde gideceğiniz yöne bilet kalıp kalmadığını da öğrenebilirsiniz. Eğer istediğiniz firmaya ait araçta bilet varsa bu bileti işaretleyip hemen alabilirsiniz.

Otobüs Bileti Satın Al

Otobüs bileti almak için çoğumuz otogara gideriz. Otogarlar yolcuların çok olması nedeniyle genel olarak doludur. Eğer otogarlarda sıra beklemek istemiyor, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemiz sayesinde internet üzerinden otobüs bileti alabilirsiniz. Bu otobüs biletinin ücretini de kredi kartınızla ödemeniz gerekir. Sitemizde her yöne otobüs bileti bulabilirsiniz. Bunun için kısa bir kontrol yapmalı, otobüs bileti sorgulamalısınız. Otobüs bileti sorgulama işlemini yaptığınızda karşınıza gideceğiniz yönde olan seferler ve boş koltuklar çıkar. Bu koltuklardan istediğinizi seçerek anında biletinizi alabilirsiniz. Sitemizde Ankara – Konya otobüs biletini de her an bulabilirsiniz ve hemen alabilirsiniz.

Otobüs Bileti Almanın Kolay Yolu

Otobüs bileti almanın en kolay yolu internet üzerinden bilet satan siteleri denemek olacaktır. Bu siteler genel olarak her türlü ulaşım aracına ait olan biletleri satarlar. Bu nedenle hangi aracın biletini aldığınıza dikkat etmeniz gerekir. Eğer siteler sayesinde otobüs bileti almak istiyorsanız öncelikle otobüs bileti sorgulama işlemi yapmanız gerekecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra gideceğiniz yönde hangi seferlerin ve hangi firmaların olduğunu görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra geriye alacağınız bileti seçerek işlemi onaylamak kalacaktır. Sitemizde Ankara – Konya otobüs bileti de satılır. Eğer bu seferden bilet almak istiyorsanız istediğiniz koltuğu seçip kredi kartınızla bilet tutarınızın ödemesini yaparak istediğiniz bilete sahip olabilirsiniz. 

 

02:29 

ANKARA->KONYA
OTOBÜS SEFERLERİ

03sa 31dk

26 TL

03:15 

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

02sa 45dk

26 TL

05:30 

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

03sa 30dk

28 TL

06:00 

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

04 saat

26 TL

06:30 

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

03sa 30dk

28 TL

07:00

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

03sa 15dk

26 TL

08:00

ANKARA->KONYA
​OTOBÜS SEFERLERİ

04 saat

26 TL

 

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi