Ankara - Kastamonu Otobüs Seferi

11 Ekim 2015ANKARA KASTAMONU OTOBÜS SEFERLERİ

Biletinizi Online Olarak Satın Alın

Otobüs bileti almak için artık evden terminale gitme, otobüs firmasının yer aldığı yazıhaneyi arama devirleri artık sona ermiştir. İnternet sayfamız sayesinde her zaman önde gelen tüm otobüs firmalarının online biletlerini kolayca satın almanızı sağlayabilmektedir. Sitemizden otobüs bileti araması yaparak internet üzerinde yer alan tüm otobüs firmalarının seferlerini internet üzerinden karşılaştırarak her zaman en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.  Koltuğunuzu kendiniz kısa sürede seçerek biletinizi online olarak satın alabilirsiniz. E-biletiniz hemen cep telefonunuza ve mail adresinize ulaştırılmaktadır. Size gönderilen PNR numarası ile beraber biletinizle yer alan ilgili tüm işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz. Ankara – Kastamonu otobüs bileti satışı yapabilen firmamız da otobüs sefer durumlarını sorgulayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Bilet Sorgulaması Yapın              

Türkiye'nin ulaşım konusunda en önde gelen çok sayıda otobüs ve havayolu firmasının online olarak yer alan buradan kolaylıkla erişebilirsiniz. İnternet üzerinden sizler için her zaman en uygununu, ucuz yolunu, hızla ve kolayca satın alma imkanınız yer almaktadır. Online otobüs bileti sorgulaması yaparak internet üzerinden bütün otobüs firmalarının biletlerini ucuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Online bilet almak sayesinde otogara herhangi bir durumunda otobüs bilet kesme yerlerini dolaşmanıza gerek kalmadı. Bununla birlikte tüm otobüs seferlerini internet ortamından karşılaştırarak en ucuz fiyatlı otobüs biletlerini hemen satın alabilirsiniz. Ankara – Kars otobüs bileti satışı gerçekleştiren sitemizde otobüslerin tipi, yolculuğun yer alan güzergah durumlarını hemen inceleyebilirsiniz.

06:00 

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04sa 45dk

30 TL

07:30

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04sa 15dk

29 TL

09:30

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04sa 45dk

29 TL

11:30

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

29 TL

13:30

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04sa 15dk

29 TL

17:00

ANKARA->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

30 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.


Satış veya rezervasyon uygulamalarından bir tanesini seçtikten sonra yolcu sayısı içeriğine giriş yaparak bilet sorgulamasına hemen yapabilirsiniz.. Açılan sayfada seçmiş olduğunuz güzergah da yer alan otobüs firmalarının sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını hemen internet ortamından inceleme imkanınız yer almaktadır. Çıkan sayfada Ankara – Kars otobüs biletini sonrasında sol tarafta koltuk numarasını, alt taraftaki bölümde ise giriş kodlarını girebilirsiniz. Sözleşmeyi kabul ettikten sonra otobüs bileti satın alma seçeneğini işaretleyebilirsiniz. İşlemleri sırasıyla yaptığınız zaman satın aldığınız bilete ait detaylı bilgiler SMS ile telefonunuza gönderilmektedir.Online Yolcu Sorgulaması Yapın

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi