Ankara - İzmir Otobüs Seferi

21 Ekim 2015En Uygun Otobüs Biletini Satın Alın

ANKARA İZMİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 585 km' dir.

İnternet aracılığı ile online otobüs bileti almak için terminale gitmeden internet üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en önde gelen otobüs firmalarının biletlerini internet ortamında her koşulda karşılaştırabilirsiniz. Sitemizden otobüs bileti araması yaparak, tüm otobüs firmalarının seferlerini her zaman kısa sürede internet ortamında karşılaştırarak en uygun otobüs biletini hemen bu adresten edinebilirsiniz. Koltuğunuzu kendiniz seçerek oturduğunuz yerden bilet satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız e-biletiniz anında cep telefonunuza veya diğer iletişim araçlarınıza gönderilmektedir. İnternet üzerinden Ankara – İzmir otobüs bileti satın almak için sefer araması gerçekleştirerek hemen biletinizi internet ortamından satın alabilirsiniz.

Otogara Gitmeden Bilet Satın Alın              

Türkiye'nin en önde gelen otobüs ya da diğer havayolu firmasının biletlerini internet aracılığı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. İnternet üzerinden size en uygununu, en ucuzunu saniyeler içerisinde güvenle, hızla ve kolayca hemen satın alabilirsiniz. Online otobüs bileti sorgulaması yaparak bütün otobüs firmalarının internet üzerinden sunulan biletlerini her anlamda sitemizden online olarak satın alma imkanınız bulunmaktadır. Online bilet uygulaması ile birlikte her zaman otogara gitmenize gerek kalmanıza gerek kalmamaktadır. Bunun yanında internet ortamında tüm otobüs seferlerini hemen karşılaştırabilirsiniz. Otobüslerin tipi, yapılacak olan yolculuğun güzergahı sefer sorgulaması ile beraber yer almaktadır. Otobüs bileti almak için internet sayfamıza giriş yaptıktan sonra, öncelikle bilet alma bölümüne girmeniz gerekmektedir. Ankara – İzmir otobüs bileti seçimi yaptıktan sonra internet üzerinden güzergah bilgilerini doldurabilirsiniz.

Tüm Güzergahları Sorgulayın

Satış veya Rezervasyon durumlarından herhangi birini seçtikten sonra internet aracılığı ile istediğiniz seferi hemen sorgulayabilirsiniz. İnternet üzerinden önünüze gelen sayfada seçmiş olduğunuz güzergaha ait olan otobüs firmaları beraber bu anlamda yapılacak olan sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını her zaman bu adresten kısa sürede inceleyebilirsiniz. Çıkan sayfada ise istediğiniz bileti, sonrasında ise sol tarafta bulunan koltuk numarasının girişini yapabilirsiniz. Bu bilgiler girildikten sonra Ankara – İzmir otobüs bileti satın almak için hizmet sözleşmesini kabul etmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden ucuz bilet almak için yapmanız gereken tek şey sitemize giriş yapmaktır. 

ANKARA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

65 TL

ANKARA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

65 TL

ERZURUM ->
ANKARA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

45 TL

NAHCIVAN ->
ANKARA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

55 TL

İspir ->
ANKARA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

50 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi