Ankara - ERZURUM Otobüs Seferi

24 Ekim 2015Ankara Erzurum Otobüs Bileti

ANKARA ERZURUM OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 879 km' dir.

Ülkemizde şehir içi ve şehirler arası ulaşım ağı her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu gelişmelerden en güzeli ise yolcuların bütçelerine  uygun olarak tercih edebilecekleri onlarca turizm firmasının ortaya çıkmış olmasıdır. Eskiden birkaç seçkin firma dışında tercih edilebilecek alternatif turizm şirketleri olmadığından yüksek fiyatlar ile yolculuk etmek söz konusu olduğundan bu gelişme özellikle sık seyahat etmek zorunda olan kişiler için oldukça  büyük bir fırsat olmuştur. Özellikle uzun mesafeler söz konusu olduğunda ucuz ama güvenli turizm şirketleri tercih edilerek ulaşım masrafları önemli oranda azaltılabilmektedir. Siz de online bilet sorgulama sistemi sayesinde Ankara Erzurum  bilet satışı gerçekleştiren onlarca firmaya ulaşarak ekonomik bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Üstelik online satışlarda size uygun olan tarih ve saatte bilet bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bu seçenek sayesinde yorulmadan zahmetsiz bir şekilde günler öncesinden koltuğunuzu satın alabilmeniz mümkündür.

Online Bilet Sorgulama Sistemi

Online otobüs bileti sorgulama sistemi tren ve uçak seferleri için de geçerli olan bir sistemdir. Ancak otobüs yolculu çok sık tercih edildiğinden bu sistem genellikle otobüs yolculukları için kullanılmaktadır. Bilet sorgulama sizin için önemli bir sıkıntı haline gelmiş olan ekonomik ve güvenli firma arayışına son vermektedir. Onlarca firma tercih edilirlik düzeyi ve bilet fiyatları ile liste halinde sıralandığında müşteriye bu firmalar arasından tercih yapmak kalmaktadır. Dolayısıyla bu sistemin pratiklik açısından eski bilet satın alma yöntemine göre çok daha pratik ve hızlı olduğunu söyleyebilmek mümkündür.  Özellikle bayram döneminde otobüs bileti satışları oldukça yoğun olmaktadır. Bayramda memleketine yolculuk edecek aile ve öğrencilerin 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekte olan bu online sistem aracılığıyla bilet alımlarını gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Ankara Erzurum otobüs bileti satışları kesintisiz olarak devam etmektedir.

Bilet Satışlarında Kampanya Ve İndirim

Online bilet sorgulama ile turizm firmalarının indirim ve kampanyalarına ulaşarak kendinize hem keyifli hem de ekonomik seyahat imkanı tanıyabilmeniz de mümkündür. Özellikle bayram dönemleri, kampanyalı ulaşım için en fazla tercih edilen dönemlerdir.  Bu zamanlarda yolcu yoğunluğu çok fazla olduğundan, rekabet halindeki firmalar daha fazla yolcu taşımak adına çeşitli kampanyalar, öğrenci ve yaşlı indirimleri ile ucuz yolculuk etme imkanı sağlamaktadırlar. Ankara Erzurum otobüs bileti kampanyaları sorgulama sistemi aracılıyla listelenebilmektedir.

ANKARA->ERZURUM
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

İZMİR ->
ANKARA->ERZURUM
​OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

ANKARA->ERZURUM
​OTOBÜS SEFERİ

13 saat

60 TL

ANKARA->ERZURUM
​OTOBÜS SEFERİ

13 saat

70 TL

ANKARA->ERZURUM
​OTOBÜS SEFERİ

00 saat

70 TL

ANKARA->ERZURUM
​OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

75 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi