Ankara - Elazığ Otobüs Seferi

21 Ekim 2015Ankara Elazığ Otobüs Bileti
 

ANKARA ELAZIĞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12sa 30dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 749km' dir.

Seyahat etmek kimileri için bir zorunluluk olsa da kimileri için bir yaşam tarzı durumundadır. Ülkemizde şehirlerarası ulaşım ağı her geçen gün biraz daha gelişmekte ve güçlenmektedir. Bu gelişmenin sonucu olarak seyahat etmeyi seven ya da zorunlu olarak seyahat etmek durumunda olan kişiler için birçok farklı alternatifle gidecekleri yere ulaşabilmeleri sağlanmaktadır. Bu alternatifler arasında tren yolculuğu otobüs yolculuğu ve uçak yolculuğu yer almaktadır. Hava ulaşımı birçok şehir için pratik değildir. Tren sıklıkla tercih ediliyor olsa da şehirlerarası ulaşımda en fazla tercih edilen alternatif otobüs yolculuğu olmaktadır.  Otobüs yolculuklarında müşterilerin tercih edebilecekleri birçok turizm firması bulunduğundan konfor ve güvenli ulaşım açısından da birçok alternatif bulunduğu söylenebilmektedir.  Siz de Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından birini Ankara Elazığ otobüs bileti alımında online olarak tercih edebilirsiniz.

Online Otobüs Bileti Satın Alma

Ankara Elazığ otobüs bileti satışları bu güzergah üzerinde seyahat etmek isteyen herkes için geçerlidir. Müşterilerin yolculuğa güzergahın herhangi bir noktasından katılabilmeleri ya da yolculuklarını güzergahın herhangi bir noktasında sonlandırabilmeleri mümkündür.  Güvendiğiniz firmaların uzun seferlerinden faydalanarak kısa mesafeli yolculuklarınızı da bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu tür seyahatlerin bilet satışları da online olarak yapılabilmektedir. Ücretlendirmeler firmadan firmaya farklılık gösterse de genellikle gittiğiniz yol kadar bilet ücreti ödemeniz söz konusu olmaktadır.

Online Bilet Ücreti Ödeme

Ankara Elazığ online otobüs bileti  satın alma aşamasında ödemenin de online olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Online ödeme seçeneği olarak birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Firmaların ya da aracı sitenin sunmuş olduğu bu alternatiflerden size uygun olan bir tanesini tercih edebilmeniz mümkündür. Bu ödemeler genellikle kredi kartı ya da banka kartı ile yapılmakta olup bilet ücretinizi sonradan ödemeniz söz konusu değildir. Bu sistemi kullanarak günler öncesinden koltuğunuzu satın alabilir yolculuk saatiniz geldiğinde bilet bulma zahmeti çekmeden seyahat edebilirsiniz. Bu sistem diğer yolculuk alternatifleri için de uygulanmakta olup kullanışlılığı tüm yolcular tarafından onaylandığından artık eski bilet satın alma sistemine göre çok daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.


 

İSTANBUL ->
ANKARA->ELAZIĞ

12sa 30dk

60 TL

ANKARA->ELAZIĞ

11sa 30dk

70 TL

ANKARA->ELAZIĞ

11 saat

65 TL

ANKARA->ELAZIĞ

00 saat

60 TL

ANKARA->ELAZIĞ

20 saat

55 TL

ANKARA->ELAZIĞ

10sa 30dk

65 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi