Ankara - Diyarbakır Otobüs Seferi

24 Ekim 2015Ankara Diyarbakır Otobüs Bileti

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1002 km' dir.

Otobüs biletlerinin fiyatlarının araştırılması, farklı firmalar arasında kalite ve fiyat karşılaştırması yapılması oldukça zahmetli bir iş olmaktadır. Ancak online satış sayesinde kişi daha önceki tecrübelerine göre kalitesine güvendiği bir firmanın fiyatını kolayca öğrenebilmekte ve diğer firmalar ile ücret karşılaştırması yapabilmektedir. Bu kolaylık kişinin aynı güzergahı çok daha ekonomik bir şekilde gidebilmesi anlamına gelmektedir. Bunun yanında online bilet satışlarında zaman zaman uygulanan kampanya ve indirimlerden yararlanabilmek de mümkün olabilmektedir. Türkiye’nin en fazla kullanılan otobüs güzergahlarının üzerinde Ankara’nın yer aldığı bir gerçektir. Bu durumun belli sebepleri bulunmakla birlikte Ankara yoğun yolcu trafiğine sahip bir şehirdir. Online bilet satışlarında da en çok Ankara ile diğer şehirler arasındaki güzergahlar için bilet alımı yapıldığı belirlenmiştir. Ankara Diyarbakır otobüs biletleri online bilet satışları aracılığıyla oldukça uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir.

Online Otobüs Bileti Satışının Avantajları

Otobüs biletlerinizi internet üzerinden satın almanın bir takım avantajları bulunmaktadır.  Bu avantajlardan en önemlisi size uygun olan bir sefer için günler öncesinden koltuk satın alabiliyor olmanızdır. Güvenilir bir online bilet sorgulama sitesinden sorgulama yapıldığında ve bilet alımı gerçekleştirildiğinde mağdur olmadan yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin diğer bir avantajı ise ekonomik seyahat imkanı sağlıyor olmasıdır. Online bilet sorgulamada sadece birkaç seçkin firmanın değil onlarca turizm firmasının otobüs seferlerini görebilirsiniz. Firmalar arasındaki fiyat rekabetinden dolayı yaşanan bilet fiyatı düşüşlerinden faydalanarak oldukça ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok firma özellikle bayram dönemlerinde bir takım kampanyalar gerçekleştirmektedir. Online bilet satın alırken firmalara üyelik gerçekleştirmeniz durumunda bu kampanyalardan faydalanabilmeniz de mümkün olabilmektedir.  Ankara Diyarbakır oldukça uzun bir mesafeye sahip olduğundan Ankara Diyarbakır otobüs biletleri güvenilir firmalardan tercih edilmelidir.

Ekonomik Ve Güvenli Yolculuk

Otobüs bileti satın alırken en önemli noktalardan bir tanesi tercih ettiğiniz firmanın güvenilirliği, sağlayabildiği konfor ve hizmet kalitesidir. Ülkemizde birçok seçkin turizm firması bulunakla birlikte kalitesini her geçen gün üst seviyelere taşımakta olan yeni turizm firmaları da bulunmaktadır. Bu sebeple hem ucuz hem de güvenli yolculuk isteyen yolcuların internet ortamından bu tür firmalara ulaşmaları ve araştırma yapmaları tavsiye edilmektedir. Ankara Diyarbakır otobüs bileti satışları 24 saat online olarak devam etmekte olup, bayram ziyaretleriniz için kendini ve aileniz için bilet alımı yapabilirsiniz.

İSTANBUL ->
ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

90 TL

İSTANBUL ->
ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

70 TL

ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

70 TL

ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

80 TL

ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

80 TL

ANKARA->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi