Ankara - Çorum Otobüs Seferi

23 Ekim 2015Ankara Çorum Otobüs Bileti
 

ANKARA ÇORUM OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 25 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 3sa 30dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 242 km'dir.

Online otobüs bileti alımı ülkemizde en fazla tercih edilen bilet alımı yöntemi olmaktadır. Tıpkı eskiden olduğu gibi firmalardan bizzat bilet satın alma halen söz konusudur ancak seyahat planı yapan kişilerin büyük bir çoğunluğu internet üzerinden kendilerine uygun firmayı tercih ederek biletlerini günler öncesinden satın almaktadır. Bu satın alma işlemi sırasında bilet için istenen ücret kredi kartı ile ödenebilmektedir. Kredi kartı sahibi olmayan müşterilerin banka kartı ya da diğer ödeme şekilleri ile biletlerini satın alabilmeleri mümkün olmaktadır. Online otobüs bileti satışlarında en fazla tercih edilen hatlar Ankara ile diğer şehirler arasında yer alan hatlar olmaktadır. Ankara merkez konumda bulunduğundan çok sayıda şehirden yolcu almaktadır. Ankara Çorum hattı da bu hatlar arasında yer almakta ve müşterilerin Ankara Çorum otobüs bileti alımlarını internet üzerinden yapabilmeleri mümkün olabilmektedir.

Bütçenize Uygun Otobüs Bileti Satışları

Ankara çorum online otobüs biletleri oldukça uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir. Online bilet satışlarının en güzel yanlarından bir tanesi de bu olmaktadır.  Herkesin bütçesine uygun olarak tercih edebileceği firmaya kısa sürede ulaşması mümkündür. Firmaları tek tek araştırıp, söz konusu güzergah için bilet fiyatı sormak yerine tek bir kaynaktan saniyeler içinde söz konusu güzergaha düzenlenen sefer saatleri ve bilet ücretlerine ulaşmak mümkün olduğundan online bilet alımları sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bilet ücretlerinde firmaların tercih edilirlikleri, yolculuk sırasında sundukları hizmetin kalitesi oldukça önemli olmaktadır. Özellikle kısa yolculuklar için bu firmalar arasından en ekonomik olanını tercih ederek ekonomik bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz .

Online Otobüs Bileti Kampanyaları

Her güzergah için olduğu gibi Ankara Çorum güzergahında da online bilet alımını tercih ettiğinizde firmaların zaman zaman düzenlemiş oldukları kampanyalardan faydalanabilmeniz mümkündür. Firmaların özel günler, bayramlar ve benzeri zamanlar için düzenlemiş oldukları kampanyalara online bilet alışverişi ile kolayca ulaşabilir ve bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Online bilet alımlarında öğrenci indirimleri de söz konusu olabilmektedir. bilet satın alırken faydalanabileceğiniz olanaklar tercih ettiğiniz turizm firmasına göre değişmektedir. Ankara Çorum bilet satışları birçok firma tarafından gerçekleştirilmekte olduğundan bütçenize uygun herhangi bir tanesini tercih edebilmeniz mümkündür. 

İZMİR ->
ANKARA->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

TR15

03sa 30dk

25 TL

İZMİR ->
ANKARA->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

2+1P

03sa 30dk

30 TL

ANKARA->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

CLASS

03sa 30dk

25 TL

ANKARA->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

SUIT

04 saat

30 TL

ANKARA->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

CLASS

02sa 30dk

25 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi