Ankara - Çanakkale Otobüs Seferi

23 Ekim 2015Ankara Çanakkale Otobüs Bileti
 

ANKARA ÇANAKKALE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 sa 15dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 667 km' dir.

İnternetin etkin olarak kullanımının sağlanmasının en güzel yanlarından bir tanesi, evinizden işyerinizden ya da bulunduğunuz herhangi bir yerden ödeme işlemlerinizi ve satın almalarınızı gerçekleştirebilmeniz olmaktadır. Bu durum seyahat planlarınızı düzenlenmeniz sırasında da işinize yaramakta ve online bilet satışları sayesinde dakikalar içinde otobüs kalkış saatleri ve hatları size uygun olan kaliteli bir turizm firmasından bilet satın alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bu durum Ankara Çanakkale otobüs biletleri için de geçerli olmaktadır. Bu güzergahta seyahat edecek yolcuların online bilet satın alabilmesi için güzergahın başından ya da ortasından seyahate başlaması önemli olmamaktadır. Bilete ihtiyacı olan herkes internet üzerinden bilet satın alabilmektedir.

Online Bilet Satışlarında Ücretlendirme

Online bilet satışları en çok sık seyahat eden kişilerin tercih etmekte olduğu bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Otobüs biletlerinin firmalardan satın alınması artık eski döneme ait olarak kabul edilse de halen bu seçeneği tercih eden kişiler bulunmaktadır. Ancak pratik ve hızlı olması bunun yanında seyahat tarihinden çok öncesinde gerçekleştirilebiliyor olması sebebiyle online otobüs bileti satın almak git gide daha da ön plana çıkmaya başlamıştır. Ankara Çanakkale otobüs bileti satışları tek fiyat üzerinden yapılmaktadır. Bu güzergahta seyahat edecek kişilerin yolculuğa güzergahın yarısında katılmış olması ile bilet ücreti düşürülmez. Hizmet online olarak verildiğinden ücrette herhangi bir düşme yapılmamaktadır. Bu durum diğer otobüs güzergahları için de geçerli olmaktadır. Ancak müşterilerin onlarca turizm firması seçeneği içinden bütçesine en uygun bilet ücretini sunan bir firmayı tercih ederek oldukça ekonomik bir şekilde yolcuklarını gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Online Otobüs Bileti Ödemeleri

Ankara Çanakkale online otobüs bileti alırken çok sayıda online ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır. Ödemelerinizi, kredi kartınız, banka kartınız ya da bu kartların yerine geçen kartlar ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bazı turizm firmaları müşterileri memnuniyetini sağlamak adına bilet satışları sırasında çok daha fazla online ödeme seçeneği sunmaktadır. Bu sayede her müşteri bu seçenekler arasından kendisine uygun olan bir tanesini tercih ederek biletini kolayca satın alabilmektedir. Siz de ülkemizin her güzergahı için online otobüs bileti alımını tercih ederek günler öncesinden koltuğunuzu satın alabilirsiniz. 
 

ANKARA->ÇANAKKALE
OTOBÜS SEFERİ

11sa 15dk

 

70 TL

ANKARA->ÇANAKKALE
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

 

60 TL

MERSİN ->
ANKARA->ÇANAKKALE
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

 

50 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi