Ankara - Bursa Otobüs Seferi

24 Ekim 2015Ankara Bursa Otobüs Bileti

ANKARA BURSA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 30TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 5sa 30dk dir.

Ortalama seyahat mesafesi 387km' dir.

Ülkemizde şehirlerarasında en fazla tercih edilen seyahat şekli otobüs ile seyahat olmaktadır. Bunun sebebi, otobüs bileti ücretlerinin oldukça makul ücretler olması olmaktadır. Özellikle son dönemlerde bilet fiyatları oldukça uygun duruma gelmiş bulunmaktadır. uçak ile seyahat de ülkemiz için bir seçenek olsa da  tüm şehirlerimizde hava limanı bulunmadığından bu seçenek her il için kullanışlı olmamaktadır. internet ulaşımının geliştirilmesi ile otobüs firmalarının hemen hepsi, müşterilerine online bilet satın alma hizmeti de sunmaktadır. Artık seyahat biletlerinin satın alınması eskiye göre çok daha zahmetsiz olmakta ve dakikalar içinde bilet alımı yapılabilmektedir. Ankara’dan Bursa’ya seyahat etmek isteyen yolcuların da online bilet hizmeti ile Ankara Bursa otobüs bileti satışı yapan turizm firmalarından birini tercih ederek uygun ücretler ile bilet satın alabilmesi mümkündür.

Bilet Satışında Online Ödeme Seçenekleri

Ankara bursa online bilet satışı sırasında ücret ödeme işlemi kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Farklı turizm firmaları müşterileri için birden fazla ödeme seçeneği sunabilmektedir. Bu sayede size uygun ödeme seçeneğine sahip firmayı tercih ederek mağdur olmadan bilet satın alabilmeniz mümkündür. Online bilet satışının en güzel yanlarından bir tanesi haftalar öncesinden yerinizi satın alarak seyahatinizin başlangıcında bilet ya da boş otobüs arayışına girmek zorunda olmamanız olmaktadır. Bazı turizm firmaları üye olmanız durumunda online bilet satışlarında ücretlerde kolaylık sağlayabilmektedirler.

Otobüs Bileti Satışında Firma Seçenekleri

Ankara Bursa hattı otobüs biletlerionline olarak satın alınabildiği gibi telefon ile de satın alınabilmektedir. Satın aldığınız koltuk siz hareket yerine otobüs kakış saatinizin 10 dakika öncesinde ulaşana kadar size ait olarak kalmaktadır. Bazı firmalar size verilen sürede orada bulunmamanız durumunda koltuğunuzun satışını gerçekleştirebilmektedir. Elbette bu durum sadece telefon ile satın alınan koltuklar için geçerli olmaktadır. Ankara Bursa otobüs hattı  en fazla tercih edilen seyahat hatlarından bir tanesi olmaktadır. Bu sebeple bu hat için saat başı otobüs bileti bulabilmeniz mümkündür. Üstelik bu hat için çok sayıda turizm firması seçeneğiniz de bulunmaktadır. Daha önce tecrübe ettiğiniz ve beğendiğiniz firmaların biletlerini online olarak satın alabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Niksar ->
ANKARA->BURSA

05sa 30dk

30 TL

NİĞDE ->
ANKARA->BURSA

06 saat

35 TL

NİĞDE ->
ANKARA->BURSA

06 saat

35 TL

Yakakent ->
ANKARA->BURSA

06 saat

40 TL

Boğazlıyan ->
ANKARA->BURSA

05sa 30dk

40 TL

ANKARA->BURSA

05sa 30dk

45 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi