Ankara - Balıkesir Otobüs Seferi

20 Ekim 2015Ankara Balıkesir Otobüs Bileti

Balıkesir ülkemizin biraz saklı kalmış tatil kentlerinden bir tanesi aslında. Genelde sükunet içerisinde tatil yapmayı amaçlayanların uğrak yeridir. Masmavi renkteki denizi ile ünlüdür. Burhaniye, Ören sahilleri görmek istediğiniz yerler arsında olabilir. Türkiye’nin her yerine seyahat edebilmenin keyfini yaşarken aynı zamanda otobüs bileti satın almanın da kolaylığını yaşayın. Yalnızca ofislerden değil, aynı zamanda online olarak da satın alabileceğiniz otobüs biletlerinden mutlaka yararlanın. Balıkesir’in birçok tatil beldesi Kazdağları’nın eteğinde harika doğası ile tatile gelenleri mest etmektedir. Balıkesir’in bir ucu Marmara denizine bakar. İstanbul ve Bursa halkının çok iyi bildiği Avşa adası da Balıkesir’e bağlıdır. Tüm bu güzellikleri görmek keşfetmek için Türkiye’nin her yerinden seyahat eden binlerce tatilci bulunmaktadır. Ankara Balıkesir otobüs bileti alarak ben de en kısa zamanda Balıkesir’e gidebilirsiniz.

Konaklama Yerleri

Balıkesir’e giderken Susurluk dinlenme tesislerinde birçok firma mola vermektedir. Bilinen Susurluk ayranı ülkemizin isim yapmış içecekleri arasında. Ankara Balıkesir otobüs bileti satan birçok üzerinde firma vardır. Bunlardan on tanesi direkt Ankara’dan diğerleri çevre illerden Ankara’ya oradan Balıkesir ‘e devam eden firmalar. İki tane şehir geçiyorsunuz sadece Eskişehir ve Bursa. Toplamda 6 saat sürüyor seyahatiniz. Aslına bakarsanız çok da fazla sayılmaz. Balıkesir’e gitmek için bayram tatillerini beklemeye de gerek yok hafta sonları için bile düşünülebilir. Online bilet satın alarak dilediğiniz zamana bilet ayırtabilirsiniz.

Ankara Balıkesir Bilet Fiyatları

Ankara Balıkesir otobüs bileti fiyatları firmalara göre değişiyor ama 45 TL ile 60 TL arasında farklılık göstermektedir. Birçok firma ismi Balıkesir’e Ankara’dan direkt olarak giden firmalar arasında. Balıkesir’de ya da Türkiye’nin neresinde yolculuk yapmak isterseniz, sorunsuz bir şekilde bilet satın alarak yer ayırtabilirsiniz. Dilerseniz sitemizden online olarak satın alacağınız bilet indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Otobüs bileti satın almanın kolaylıklarnı mutlaka siz de yaşayın. Yerinizden kıpırdamadan, birkaç tıkla alacağınız bilet ve koltuklar için daha fazla beklemeyin. Güvenli ve sigortalı otobüs bileti satışından sizler de hemen faydalanarak, konforlu bir yolculuğun rahat bir satın almasını yaşayın.

ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

60 TL

Boğazlıyan ->
ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

45 TL

ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

60 TL

Yakakent ->
ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

40 TL

ERZURUM ->
ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

40 TL

Ceyhan ->
ANKARA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi