Ankara - Aydın Otobüs Seferi

22 Ekim 2015Ankara Aydın Otobüs Bileti
 

ANKARA AYDIN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 587km' dir.

Didim, Kuşadası desem hepimizin aklına gelir elbette Ege Bölgesi’nin bu güzel şehri. Aydın tatil yapmayı seven insanların çok iyi bildiği şirin tatil köyleriyle ve muhteşem deniziyle her yıl milyonlarca insanı misafir eden güzel şehirlerimizden sadece bir tanesi. Sadece yabancı değil yerli turistlerinde uğrak yeri aynı zamanda. Gerek otobüsle gerekse İzmir’e kadar uçak sonrasında otobüsle ya da özel araçla ulaşabileceğiniz bu şirin şehirde bayram tatili yapmayı düşünüyorsanız, güzel bir seyahat ile gezinti planlarınız varsa Ankara Aydın otobüs bileti alıp mutlaka yol seyahati ile etrafı keşfetmenin mutluluğunu yaşayın.

Aydın Ve Gezilecek Yerler

 Aydın, Ege de birçok şehirde olduğu gibi antik kentler konusunda zengin bir alana sahiptir. Bunun yanında müzeleri, camileri, sahilleri, mağaraları ile tatilinizi doğal güzellikler içerinde geçirmenize elverişlidir. Bayram öncesi olması nedeniyle biraz zor da olsa Ankara Aydın otobüs bileti bulmanın sevinci ile tatilimi iple çekersiniz. Ankara gibi daha çok beton ağırlıklı bir şehirde yaşayan kişilerin olarak Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşayan insanlara imrenmemesi elde değil. Sürekli deniz görmek ve yeşilin hemen her tonuna şahit olmak çok büyük bir lüks bazıları için. Bu nedenle kısacık sürse bile tatil boyunca doya doya doğanın tadını çıkarmak istersiniz. Aydın bilindiği kadarıyla küçük bir şehir. Ankara’nın trafiği gürültüsü ile Aydın’ın sakin ve sessiz görüntüsü arasında dağlar kadar fark var gibi görünüyor.

Ege de Gezinti

 Çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamasına rağmen diğer tüm Ege Bölgesi illerinde olduğu gibi Aydınlılarda şivelerinden taviz vermiyorlar. Bizim için anlaması ve konuşması çoğu zaman zor olmasına rağmen dinlemesi bir hayli eğlenceli güzel ve kulağa hoş gelen şiveleri var. Ankara Aydın otobüs bileti aldığınız hem daha hesaplı hem de daha konforlu bir yolculukla dilediğiniz seyahate kavuşabilirsiniz. Online otobüs bileti satın alarak da rahat bir şeklide yerinizi ayırtıp, önceden yer garantisi de sağlamış olursunuz. Güzel bir gezintiyi rahat bir yolculukla taçlandırma sizin de hakkınız. Kaliteli ve güvenilir firmalardan otobüs bileti satın alarak bunu sağlayabilirsiniz. 

ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

 

70 TL

ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

 

65 TL

ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

 

65 TL

ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

08sa 45dk

 

65 TL

Boğazlıyan ->
ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

 

50 TL

ANKARA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

 

65 T

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi