Ankara - Artvin Otobüs Seferi

11 Ekim 2015Ankara Artvin Otobüs Bileti

            Ankara’da ikamet ediyorsanız ve Karadeniz taraflarına gerek iş gerekse memleket ziyaretleri amacı ile otobüs seyahati yapmak zorunda kalıyorsanız bilet fiyatlarını ve güzergahları araştırmanızı tavsiye ederiz. Güzergahları özellikle belirttik çünkü bazı firmalar bir çok şehre giriş yapıyorlar. Zamanla ilgili probleminiz yoksa bu önemli olmayabilir ancak yetişmeniz gereken bir işiniz var ise dikkate almalı ve özellikle sormalısınız. Artvin’de oturan arkadaşımı ziyarete gitmek için Ankara Artvin otobüs bileti bakıyordum birden fazla firma çıktı karşıma. Hepsi de Karadeniz’de birçok şehre uğruyor. Bazıları ise direkt olarak Artvin’e giden yolcuları alıyor.

Otobüs Bilet Fiyatları

         Otobüs bilet fiyatları maalesef el yakmaya devam ediyor. Uçak bilet fiyatları bile bir hayli ucuzlamasına rağmen otobüs bilet fiyatlarının bu kadar pahalı olmasına anlam vermek zor. Ankara Artvin otobüs bileti fiyatlarına baktığınız zaman 65 TL’nin altında fiyat görebilmeniz neredeyse imkansız. Bir de bayram öncesi ise bu fiyatlarda değişiklik olması muhtemel. Kalabalık ve özel aracı olmayan ailelerin otobüs ile seyahat etme imkanları da günümüzde maalesef sorunlu bir hal almış durumda. Düşünsenize dört kişilik bir aile otobüs ile seyahat etmeye kalkışsa 250 TL’nin üzerinde sadece bilet masrafı çıkıyor ki Artvin ve Ankara arası 12 saat sürüyor. Molası yemeği derken, çoğu asgari ücretle çalışan insanların yaşadığı bir ülkedeyiz ve bu rakam bir aylık maaşın 3/4 üne denk geliyor.

Doğa Harikası Artvin

       Artvin Karadeniz Bölgesi’nin en güzel ve doğal görünümü ile büyüleyen illerinden bir tanesidir. Arkadaşımın davetini kabul etmemdeki büyük etkenlerden biri de Artvin’de bulunan meşhur yayları ve gölleri ziyaret etmek istememdir. Ankara Artvin otobüs bileti alırken en çok da renkli kişilikleri ve espri yapmayı hayat felsefesi edinmiş Karadeniz insanı ile aynı araçta bulunmanın keyfine varacak olmak beni şimdiden heyecanlandırıyor. Gerek yolculuk boyunca gerekse Artvin’e ulaştığınızda bu insanlarla aynı havayı teneffüs ediyor olmak bile şimdiden anlamsız bir gülüş oluşmasına neden olabilir yüzünüzde. Umarız seyahatiniz süresince görmek istediğiniz tüm yerleri gezme fırsatı bulabilirsiniz.

14:00

ANKARA->ARTVİN
OTOBÜS SEFERLERİ

TR40

16 saat

75 TL

17:00

BURSA -> 
ANKARA->ARTVİN
OTOBÜS SEFERLERİ

TRV

17 saat

75 TL

17:30

ANKARA->ARTVİN
OTOBÜS SEFERLERİ

CLASS

15 saat

86 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi