Ankara - Adana Otobüs Seferi

07 Ekim 2015ANKARA ADANA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 45TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 488km' dir.

Günlük en az 50 sefer düzenlenmektedir.

Sitemiz her zaman anlık olarak seferlere göre güncellenmekte olup sizlere en güncel arama sonuçlarını vermektedir. Bilet almak son derece basittir ve güvenlidir. Siz sadece size uygun olan firmayı seçtikten sonra otobüs içinde boş koltuklardan istediğiniz yeri ayırtmak. Sonra da online olarak ödemeyi geçince biletiniz hazır olmaktadır. Adana’ya ilk defa gidecekseniz ve hayatınızda hiç adana kebabını yemediyseniz hiç vakit geçirmeden hatta otogara ayak basar basmaz adana kebap yemelisiniz. Her ne kadar acıkmamış olsanız da otogarda kebap ustaların yapmış olduğu kebabın kokusuna dayanamayıp bir kebapçıya dalabilirsiniz. Hiç endişelenmeyin otogardaki ustalar son derece güzel adana kebap yapabilmektedir. Ancak ben otogarda yemem böyle güzel bir lokantada yemek isterim derseniz kaço kebaba uğrayabilirsiniz. Kendinden yağlı kebabın tadına da bakabilirsiniz ayrıca. Yemek dışında gezmek yerler isterseniz Sabancı’nın yaptırmış olduğu Türkiye’nin en büyük ve dünyanın en büyük 4. Camiyi ziyaret edebilirsiniz. Gerçekten bir şaheser olarak nitelendirebileceğimiz gayrimüslimlerin bile ağzı açık bir şekilde hayran baktığı bir yer merkez camii. Adana çok kalabalık bir şehir olmasıyla beraber çok sıcak bir şehirdir. Yaz aylarında ziyaret edecek iseniz mutlaka önleminizi aldıktan sonra çıkın dışarıya zira kavurucu güneş sizi de yakabilir. Zaman zaman esnafın dışarıda güneşin altında omlet yaptığını görürseniz şaşırmayın.  Adana’ya geldikten sonra Ceyhan taraflarına işiniz düşerse mutlaka Seyhan barajını ziyaret edin. Muazzam bir manzarası var ve devasa büyüklükte bir yer. Tabi yazın bazı zamanlarda kurumuş olabiliyor. Adana gitmeden önce bilet almada tek adresiniz http://biletkess.com/ olsun. Kullanıcı dostu ara yüzü ve kolay kullanımı ile 2 dakikada bilet satın alabilirsiniz. Anında arama yapabilir ve güzergâhla beraber seferler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına her gün sizlere rehber olması açısından rehber bilgiler eklenmekte ve gideceğiniz yeri daha iyi tanımanız açısından önemli yerler tanıtılmaktadır. 

         

00:15 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

50 TL

00:15 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

50 TL

00:16 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

55 TL

01:30 

BURSA -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

50 TL

02:00 

ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

55 TL

02:00 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

50 TL

03:00 

İSTANBUL -> 
ANKARA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

50 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.
 

Ankara  Adana Otobüs Bileti Hakkında

Türkiye’nin başşehri ve en büyük illerinden olan Ankara, mutlaka herkesin ziyaret etmesi gereken illerimizden biridir. Bunun birçok farklı nedenini sıralamak mümkündür. Bir neden aramamıza gerek var mı? Yalnızca Atamızı ziyaret etmek için buraya gelmemiz gerekir. Üstelik öncelikle ulu önderimiz olmak üzere; tarihi bu yegâne zenginlikleri görmek için Ankara’ya gitmek bir Ankara Adana otobüs bileti ile hayli basit ve maddi açıdan uygundur. Ankara, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başkenti, dünyanın 40. büyük şehri. Ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine transit yolları buluşturan önemli bir noktadır. Ankara’nın büyük bir kısmı İç Anadolu bölgesinde yer alır, diğer kısmı da Batı Karadeniz bölgesinde yer alır.

Servisler ve Bağlantılı Ulaşımlar

Doğusunda kalan Kırşehir ve Kırıkkale, batısında kalan Bilecik-Eskişehir, kuzeyinde kalan Çankırı, kuzeybatısında kalan Bolu, güneyinde kalan Konya ve Aksaray illeri yer almaktadır. Şehre giriş çıkışlarda ikinci olarak önemli yer de Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi oluyor. Avrupa’nın en büyük otobüs terminalleri arasında yer alan tesislerde yeme içme yerleri, cafe ve firmalar için servis yerleri bulunur. Tesislerin Ankara’ya bağlantısı var olduğu gibi yeterli sayıda taksi servisi de bulunuyor. İçinde ilçeler arası ulaşımı sağlayan birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Ankara merkezinde yer alan Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi ise Avrupa’nın en büyük otobüs terminalleri arasında yerini almıştır. Ankara Adana otobüs biletini bu büyük terminalden ve ya telefon yahut internet ortamından temin etmek mümkündür. Otobüs yolculuğu sırasında yol boyunca birçok yeri izleyebilmek ve keşfedebilmek imkânına da sahip olursunuz.

   

Çeşitli Seçenekler Sizi Bekliyor

 

Adana ilimiz, coğrafyasının ona imkân verdiği, yani Toroslar’ın mümkün kıldığı derecede kara ve demiryolu ulaşımına sahiptir. İç Anadolu ile Güney illerimizi birbirinden ayıran Toroslar birçok yerde birkaç geçitten başka geçit vermez. Günümüz modern dünyasında imkânlar ne kadar artsa da binlerce yıllık geçitler, köprüler ve yollar da kullanılmaya devam etmektedir. Ülkemizin her yerinden birçok farklı otobüs firmasının ulaşım sağladığı bir ildir. Sizler de bilet almak istediğiniz anda Ankara Adana otobüs bileti satın alma hususunda çeşitli firmalardan seçenekler bulabilirsiniz.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi