Adana - Adana Otobüs Seferi

26 Ekim 2015Ankara Rize Otobüs Bileti

ANKARA RİZE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12sa 45dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 892 km' dir.

Ankara’dan Rize’ye yolculuk yapmak eğlenceli olacaktır. Rize yeşil ile denizin birleştiği, muhteşem manzaralı yörelerden biridir. Rize’ye iş, eğitime veya aile, eş dost ziyareti için gitmek isteyenlerin, yolculuğu daha zevkli hale getirecek, güvenilir otobüs firmalarını tercih etmesi gerekir. Yıllardır yolcu taşıma işi ile ilgilenen ve müşterilerinin rahatlığını düşünen otobüs firmaları, hız sınırlarına riayet eder. Yolcularının hayatını tehlikeye atmaz. Seçilen elemanlar, güler yüzlü, yolcular ile ilgili ve güvenilirdir. Ankara Rize otobüs bileti edinerek, yanınızda taşıdığınız eşyaların güvenliği için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her müşteri ile yakından ilgilenen deneyimli personelimiz, yolculuk yapmak istediğiniz tarih ve saat için biletinizi ayıracak ve sizin rahat edebileceğiniz koltuk için fikirlerinizi alacaktır.

Ankara Rize Otobüs Bileti Satan Firmalar

Tek veya aile olarak yapacağınız Ankara Rize otobüs firmasının bazı özellikleri taşıması gerekir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşterilerinin rahatı için her türlü eleman ve teçhizatı edinen, hayati tehlikeye yol açacak risk almayan personel ile çalışan, güler yüzlü ve samimi bir otobüs firması ile yolculuk yapmak, yolculuğunuzu daha zevkli hale getirecektir. Rize’ye gitmek için koltuk istediğiniz anda, sizin cinsiyetinize ve zevklerinize göre mümkün olan en uygun yeri temin edebilecek alaka gösterilmeli, yolculuk sırasında her türlü ihtiyacınızın hemen karşılanabileceği düzenlemeler anında yapılmalıdır. Çalışan elemanlar samimi ve güvenilir olmalıdır. Tüm bu özellikleri taşıyan bir otobüs firması ile yolculuk yapmak, özel arabanız ile yolculuk yapmaktan hem daha rahat hem daha güvenlidir.

Ankara Rize Otobüs Bileti Nasıl Edinebilirim?

Yolculuk için seçilen firmanın; kullandığı otobüsler; rahat bir yolculuk yapabilecek kadar yeni olmalı, iç donanımı yolcuları mutlu etmelidir. Ankara Rize otobüs yolculuğu sırasında özellikle çocukların sıkılmaması için televizyonlar kontrol edilmeli ve bozuk cihazlar ile yolculuğa başlanmamalıdır. Otobüsü kullanan şoför, dinlenmiş olmalı ve gerektiğinde değiştirmek için yedek şoför bulunmalıdır. Seçilen otobüs firması, deneyimli olmalı ve her hangi bir yolda kalma anında, kısa süre içinde yolcuları gideceği yere ulaştıracak donanıma sahip olmalıdır. Tüm bu özellikleri taşıyan otobüs firmaları, yolculuk sırasında daha fazla tercih edilecektir.

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

12sa 45dk

70 TL

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

13sa 49dk

65 TL

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

70 TL

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

60 TL

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

81 TL

ANKARA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

75 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi