YENİ BARIŞ TURİZM Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

YENİ BARIŞ TURİZM BİLETİ AL

ERZİNCANIN YENİ YÜZÜ YENİ BARIŞ TURİZM

40 yıllık yapısı ile bünyesinde barındırdığı otobüslerle Erzincan ve tüm Türkiye de ün yapmış firmaları başında yer alan Yeni Barış Turizm yenilik ve günümüz teknolojisinde yükselen değerler taşımaya devam etmektedir. Firmanın kurucusu olan Haşim Aydın yıllarını yolcu taşımacılığına harcayan profesyonel bir yönetici olduğunu tüm Firma şirketlerine ispat etmiştir. Müşterileri güler yüzlü bir anlayış ile hizmet vererek yenilikçi yapısıyla daima en sevilen yolculuk konusunda en üst sıralarda yer almaktadır. Çalışanları ile müşterilerine en güvenilir ve yenilen logosu ile yeni bir dönem açmaya başlamıştır.

Türkiye de birçok şubesi ile müşterilerin memnuniyetini kazanmış yolcu taşımacılığından yeniliklere imza atmış firmamız her geçen gün otobüs firmalarını yenilikçi filolar katmaya devem etmektedir. Otobüslerde bulunan müşterilerin kullanımına sulunlar cihazlar oldukça fazla olup müşteri memnuniyetini alan bir firma haline gelmiştir. Tüm otobüslerde yenilenen Tv ve yenilenen Sineme sistemi ile Çok kanallı Radyo kanallarının yanı sıra kablosuz internet gibi internet imkânlarına sahiptir. Seyahat esnasında ferah ve rahat bir ortam için klima ortamında ferahlama şansına sahipsiniz.

Müşterilerine sunduğu yüksek ve kaliteli hizmet ile Anadolu da adından söz edecek bir üne kavuşan firmamız içecek ve yiyecek ikramları ile müşterilerinin beğenilerini toplamaya devam etmekte.

Müşterilerine sunduğu güvenilir seyahat ortamı ile çoğu firmayı arkasında bırakarak yenilikçi firma olarak müşterilerin beğenisini toplamaya devam etmektedir. Bizimle yolculuk yapmak istediğiniz takdirde yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip adınıza kredi kartınız ile bilet almanız yeterli olacaktır.

Erzincan ilimizde depremler gibi doğal afetlerle kaybetmesine rağmen hayla ülkemiz de en iyi kaplıca ve tarihi kale ve ormanlarına sahip illerimizden biridir olmaya devam etmektedir. İlimizi ziyaret etmek istediğiniz takdirde yapacağınız tek şey www.biletkess.com sitesine girip biletinizi almanız olacaktır.biletkess.com sitesine mobil cihazlarınız ile de girme şansına sahipsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, YENİ BARIŞ TURİZM Otobüs Biletleri, Otobüs Biletleri, YENİ BARIŞ TURİZM Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

YENİ BARIŞ TURİZM İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı No :123 İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : 0212 658 04 24
Website : www.yenibaristurizm.com
Çağrı Merkezi : -

YENİ BARIŞ TURİZM Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...