Varan Turizm Otobüs Seferleri

25 Ağustos 2015


Varan Turizm Seyahat Otobüs Bileti

Varan Turizm kurulduğu 1946’dan bugüne karayolu taşımacılığında faaliyet gösteren firma birçok başarılı seferler düzenleyerek 1946’dan bugüne, uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve sunduğu her yeni uygulama ile pek çok ilke imza atmıştır. Varan Turizm Her yaptığı sefer ile müşteri memnuniyeti için müşterilerine dağıttığı formlar ile müşterinin isteklerini kayıt altına alan firma, yöneticileri bu doğrultuda hizmetler vererek müşteri memnuniyeti için çalışmalar yapmıştır. Varan Turizm Kalitesini artırmak için özel seçmiş olduğu personellerine eğitimler vererek kaliteli hizmet sunarak eğitimlerini en üst düzeyde bitirip donanımlı hale getirerek hizmete tabi tutulur. Varan Turizm Personellere verilen bilgiler ile müşterilerine verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanan Varan Turizm Seyahat personeller daima nazik ve saygılı davranarak yolculuk esnasında müşterilerine gösterdikleri güler yüz ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Sektördeki tüm yenilikleri firmasına katan Varan Turizm yolcu taşımacılıkta eski yöntemlerden kaçınmış daima yenilikçi fikirler ile gelişmeye davam etmektedir.

Siz de bizimle birlikte yolculuk yapmaya karar verdiğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletlerinizi alabilirsiniz. Varan Turizm Firmamızın seferler düzenlediği iller şunlardır; Sinop - Ankara, Sinop - İstanbul, Sinop - Samsun, Ayancık - Ankara, Ayancık - İstanbul, Türkeli - Ankara, Türkeli - İstanbul, Çatalzeytin - Ankara, talzeytin - İstanbul-ADANA-AFYON-YOZGAT-SAKARYA-SİVAS-BALIKESİR-MUĞLA-BODRUM-ANTALYA  ve daha birçok seferler düzenleyen Varan Turizm birçok başarıya imza atmıştır.  Çok kanallı kulaklıklı müzik sistemi. Klima 32 kW soğutma, 38 kW ısıtma kapasiteli. Line audio sistem, radyo ve CD çalar. DVD player DVD, VCD, CD, MP3. Luxline koltuk döşeme Yeni Nesil koltuklandırma. Ön Çarpışma Koruyucusu 3G wireless internet altyapısı. Bagajda Yangın İkaz Sistemi. Buzdolaplı ve su ısıtıcılı mini mutfak ünitesi. Önde ve ortada 2 adet 19 LCD monitör. Motor Odasında Yangın İkaz Sistemi gibi sistemler yer almaktadır.

Siz değerli yolcularımızın güvenliği için her seferde iki profesyonel kaptan ve kaptan yardımcısı ile yola çıkarak güvenliğinizi üst seviyede tutmaktayız. Varan Turizm D1 ve D2 belgelerine sahip olan firmamız yolcu taşımacılığın tüm kurallarına uygun davranılmıştır. Mobil cihazlarını ile istediğiniz yerden kolaylıkla www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletlerinizi alabilir keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Varan Turizm Biletleri,  Otobüs Biletleri Varan Turizm Seyahat otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

Varan Turizm İletişim


Adres : Varan Turizm Adres: Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi 34197 Yenibosna / Istanbul
Telefon : +90 212 692 95 95
Website : varan.com.tr
Çağrı Merkezi : +90 212 692 95 95

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
60 Puan

 • Çok İyi
  23%
  (3) 

 • İyi
  23%
  (3) 

 • İdare Eder
  15%
  (2) 

 • Kötü
  8%
  (1) 

 • Çok Kötü
  31%
  (4) 

 • Toplam Yorum Sayısı (13)

Yorumlar (13)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • kenan
  24 Şubat 2016
  "Varan Eksilerde"

  varan turizm ya ne yolculuktu canımıza tak ettiler ya, ankara'dan kayseri'ye yolculuk yaparken şöför bayağı hızlı ve dikkatsiz otobüs kullanarak bizlerin canını tehlikeye atıyordu ya bizden bazı arkadaşlar şöföre kızıyorlar şöförde hem suçlu hem güçlü olarak karşılık veriyor ya.

 • kamil
  21 Şubat 2016
  "bilet iptal"

  Bilirsiniz bilet alırız ama bazen işlerimiz rast gitmez, başka şeyler çıkar dünya bu işte yolculuğa çıkmak isterken çıkamayız ama bileti kesmişizdir. ya erteliyecek yada iptal edicez. iptal etmek isterken çok sorun sıkıntı çıkarıyorlar. insanı bezdiriyorlar 1 hafta 1 ay bazen öle gidiyor. yazık

 • furkan
  19 Şubat 2016
  "Flimler"

  lütfen biraz otobüs içerisindeki yolcular için hazırladığınız flimlerin listesini birraz gücelleyin ya hep aynı flimleri izliye izliye sıkıldık. devamlı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işlerinizi davranışlarınızı iyileştirin lütfen.

 • fuat sezer
  08 Şubat 2016
  "Firma Şöförleri"

  varan turizm otobüs firmaları ile geçen yolculuk yaptım, seyahat konusunda bir sıkıntı yoktu hizmet konusunda bir sıkıntı yoktu fakat otobüs içerisideki görevli arkadaş biraz daha yolculara hizmet konusunda hassas davransa iyi olur.

 • hamza
  07 Şubat 2016
  "biraz daha iyi olabilir"

  tamam ismi meşhur olmuş tamam türkiyenin önde gelen firmalarından olmuş anladık ama bu firmaları şımartmamalı bilhassa daha'da hizmetlerine sarılmalılar. şımarıp hizmette gevşememeliler. müşteri ilişkisi, duraklama noktalarındaki sorunlar vs. işte dikkat etmeliler.

 • hatip karasu
  28 Ocak 2016
  "sözünün eri"

  firmalar hep şöyle der kalkış saat: 11.00 ama 11.20 ye hatta buçuğa kadar oyalananlar var. ama bu firma diğer arkadaşlarında yorumlarında okudum katılıyorum kendilerine kalkış saatlerinde istisnalar olsada vaktinde hareket ederek müşteri memnuniyetlerini daha da arttırabilirler.

 • yavuz kaya
  13 Ocak 2016
  "Turizm"

  Turizm Sektörünün Önde Gelen Başarılı Firmalarından

 • cihan
  10 Aralık 2015
  "Seyahat Rahatlığı"

  Rahat konforlu ve güzel yolcu hizmeti

 • ali
  09 Eylül 2015
  "otobüs firmasıyla"

  otobüs firmasıyla istanbul antalya seferi yaptım. Çok memnun kaldım. Üstelik otobüs bilet fiyatı da diğer firmalara göre daha ucuzdur.

 • beyza şener
  31 Ağustos 2015
  "Varan ile memleket var"

  Kurban bayramı için şimdiden memlekete varmak için biletkess.com sayesinden biletimi aldım. Bayramı iple çekiyorum....

 • berk yahya
  31 Ağustos 2015
  "Varan Otobüs bileti"

  "Varan otobüs bileti www.biletkess.com sayesinde ucuz buldum. en güzeli ise tüm otobüs firmaların biletlerini karşılaştırabiliyorsun." Berk Yahya

 • feride
  30 Ağustos 2015
  "Varan saatte dakik"

  varan turizm ile antalya ya gittim. Dediği saatte geldi. Daha önce bazı otobüs firmalarıyla seyahat ediyordum, hep yarım saat geç gelirlerdi. teşekkürler varan

 • kadir
  25 Ağustos 2015
  "Varan Bileti"

  Varan turizm bileti biletkess.com üzerinden sorunsuz bir şekilde aldım. Yolculuğu sorunsuz geçti. Bir sonraki varan turizm otobüs seferinde buluşmak dileğiyle.....