Tufanbeyli Anadolu Turizm Otobüs Seferleri

16 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Tufanbeyli Anadolu Turizm Seyahat Bileti Al

TUFANBEYLİ ANADOLU TURİZM İLE YOLCULUKLAR

Tufanbeyli Anadolu turizm yeni taşımacılık sektörüne başlayarak 2012 yılında bu sektörde yeni yenilikleri açarak geçmiş kalıpları kaldırarak yenilikçi düşünceleri firma yöneticileri ve çalışanlarına aşılayarak müşterilerini tüm hizmetlerinden yararlanarak yeni taşımacılık adıyla yola çıkarak  yeni kurulmuş olup kurumsal firma halinde devam etmektedir. Tufanbeyli Anadolu turizm Adana merkezli olup Adana ve çevresinde hizmet vermeye başlamış olan yeni bir firma özelliği taşımaktadır. Yenilikçi yapısı ile firma bünyesine profesyonel kaptanlar ile tecrübe edinmiş elemanlar alarak müşterinin güvenilir ve konforlu bir hizmet sunmak amacıyla en kaliteli yolculuklar yapmanız adına çalışmalarına devam etmekte.

Bulunduğu bölgede tarihi dokusunu halka ulaştırma sevdikleri birbirine kavuşturma yolunda büyük adımlar atan firma www.biletkess.com sitesinden biletlerinin satışlarına başlayıp www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak ucuz güvenilir bir yolculuk yapabilme şansına sahipsiniz.

Tufanbeyli Anadolu turizm ilkleri taşımacılık sektöründeki eski yöntemleri kaldırarak yeni teknolojileri firmasına katarak filosuna yeni güçler katmaya devam etmektedir. 40 tan fazla şubesi ile 100 araçtan oluşan firma filosuna kattığı araçların tamamında yeni teknolojiden yararlanarak TV sinema sistemi ile çok kanlı Radyo ve Kablosuz internet gibi hizmetler vermeye başlayarak müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktan kaçınmamıştır. Otobüslerde bulunan klimaların istediğiniz ortamı yaratarak en rahat ortamlarda yolculuk yapabilirsiniz. Tufanbeyli Anadolu turizm her yıl Adana iline yerli ve yabancı binlerce turist geldiğini dile getirerek bunların büyük bir kısmı Tufanbeyli Anadolu turizm firması tarafından istendiği yere kadar seyahat etmeleri için en çok tercih edilen firmaların başında geldiğini sunduğu formlardan müşteriler tarafından ortaya çıktığını dile getirmişlerdir. Firmamız tarafından kurulan şikayet ve istek maması da merkez şubelerde mevcut olup istediğiniz isteklerinizi yöneticilere iletmek için çalışmalar yapmaya devam etmekteler.Otobüslerde bulunan 2+1 ve 2+2 konforlu koltukları ile müşterilerin beğenisini kazanan firma birçok müşteri tarafından tercih edilmiştri.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Tufanbeyli Anadolu turizm Otobüs, Mobil Tufanbeyli Anadolu turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Tufanbeyli Anadolu turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Tufanbeyli Anadolu Turizm İletişim


Adres : Adana
Telefon : 0 538 575 09 77
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Tufanbeyli Anadolu Turizm Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...