Tokat Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

TOKAT TURİZM SEYAHAT FİRMASI BİLETİ AL

Kendilerine merkez olarak Tokat'ı seçen Tokat Turizm, Tokat ilini merak edenlerin gidip görebilmeleri için Türkiye'nin her ilinden istenilen dönemlerde tokat güzergahında seyahatler düzenlenmektedir. Teknoloji ile donatılmış olan otobüsleri ile sizlere sunulan ikramlar ve her koltuğa özel televizyonlar sayesinde sizlerde bulantıcı ve sıkıcı yolculuk çekmeyeceksiniz. Tokat iline karşı bir ilgisi olan ve Tokat'ı ziyaret etmek isteyen kişiler Tokat Turizm ile seyahat edebilirler. Teknoloji ile birlikte paralel gelişme gösteren Tokat Turizm müşterilerine karşı memnuniyeti kendilerine amaç olarak belirlemişlerdir. Teknoloji'nin takipçisi olan Tokat Seyahat müşterilerini sıkıcı bir yolculuktan uzaklaştırıyor. Sizde Seyahat firmasında Tokat Turizm'i seçerseniz www.Biletkess.com dan rahatlıkla tek ile biletlerinizi alabilirsiniz. Artık mobil uyumlu olan bu site sizlere istediğiniz yerden telefonla bilet alma imkanı sağlıyor.

Tokat ilinin destanlar ve türkülere konu olmuş olan muhteşem Top çam yaylası hayatınızda mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerden biridir. Bu ile ait olan inanılmaz lezzetli Tokat kebabı ise tatmanızı tavsiye ettiğimiz lezzetlerden bir tanesidir. Ayrıca Tokat ilinin meşhur lezzeti keşkek, Tokat çemeni özel üzüm yaprağı sarmaları, Tokat domatesi ve üzümü mutlaka tadılmalıdır. Tokat ilimizin bir çok tarihi ve doğal güzellikleri vardır. Tüm bu güzellikleri ile insanlarımızın gözünü üstünde toplamayı başarmıştır. Her yıl gün geçtikçe misafir sayısı da artan Tokat ilimize seyahati eğlenceli bir hale getiren Tokat Turizm ile bu güzellikleri görmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan tek tık ile alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan www.Biletkess.com sitesinden ister telefonlarınızdan ister tabletinizden isterseniz de bilgisayarınızdan tek tık ile sıra beklemeden her bütçeye uygun biletlerinizi alabilirsiniz.

Tokat Turizm güzergahlarını şu şekilde sıralayabiliriz. Adana, Afyon, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Burdur, Bursa, Çine, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Gemlik, Havza, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Manavgat, Marmaris, Mersin, Muğla, Nazilli, Niğde, Pozantı, Sakarya, Salihli, Samsun, Serik, Side, Suluova, Şanlıurfa, Tarsus, Uşak, Yalova, Yatağan güzergahları üzerinde Tokat Turizm ile seyahat edebilirsiniz. www.Biletkess.com dan biletlerinizi alabilirsiniz.

Tokat Turizm Seyahat İletişim


Adres : Alipaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı Cad. Latifoğlu İşh. 2 nci Sokak Merkez -Tokat-Türkiye
Telefon : 0356 2133838
Website : www.tokatseyahat.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Tokat Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...