Tokat İmparator Otobüs Seferleri

19 Eylül 2015


Tokat İmparator Seyahat Turizm Acentesi

Türkiye’nin 6 iline seyahat sağlamaktadır. Bu 6 il Türkiye’nin en çok turistlik beldelerine ev sahipliği yapmaktadır. Tokat İmparator Seyahat Acentesi Genellikle Turistlik alanlarını seçerek bu alanlara seyahatler sağlamaktadır. Bununda sebebi En çok seyahat sağlanan yerleri Turistlik azınlıkları gelen beldelere seyahatler düzenlenmektedir.  Tokat İmparator Seyahat Turizmi için en önemli vuku Müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini ise “Müşteri her zaman haklıdır ve Müşteri her ne olursa olsun her şeyden önce gelmektedir” mantalitesi ile göstermektedir Müşteri memnuniyeti sağlamak için son sistemli araçlar ve müşterilerin dillerinden anlayan, müşteriyi kendi gibi gören iyi niyetli personeller ile çalışmaktadır.

Tokat İmparator Seyahat Acentesi’nin Müşterilerine Verdiği Konforlar ve Hizmetler Nelerdir?

Son derece tam takım araçları ve Bu araçların içerisine bulunan malzemeleri ile Son derece müşterilerini memnun eden Tokat İmparator Turizm “ Araçlarında bulunan koltuk aralıklarını genişleterek müşterilerin daha da geniş oturmaları ve daha bir rahatlıkla koltuklarda yerlerini bulmuştur. Koltukların sağ alt bölmelerinde bulunan akşam olduğunda rahatlıkla uyuyabilmeniz için geriye doğru yatırabileceğiniz ayarlama kolları ve koltukların arkasında bulunan ufak yemek yeme masaları bulunmaktadır. Koltukların üstünde bulunan bunaldığınız da soğuğa alabildiğiniz. Üşüdüğünüzde de sıcağa alabileceğiniz klimalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra koltukların arkasında bulunan Televizyon üniteleri, mp3 SD-MEMO, USB giriş çıkışları ve telefonunuzdan, diz üstü bilgisayarınızdan, tabletinizden girebileceğiniz wifi düzenekleri dahi bulunmakradır.

Tokat İmparator Seyahat Acentesi Seferleri

Tokat- Ankara, Tokat, İstanbul, Tokat- Amasya, Tokat- İzmir, Tokat- Yozgat, Tokat- Tekirdağ ve Tokat- Edirne’dir.

Tokat İmparator Seyahat Turizm’inden Nasıl Bilet Alabilirim?

İlk önce www.biletkess.com adresine girerek en alt bölümde bulunan Otobüs Firmaları alanına girerek bu alanda bulunan tüm Otobüs firmalarını bulabilirsiniz. Otobüs Firmalarını bulduktan sonra Sağ üst bölmede bulunan. Otobüs Biletleri Alanından Bilet siparişi verebilirsiniz. Ya da daha bir kolay yürürlükle iletişim alanına girerek bizlere ulaşabilir ve bilet siparişi verebilirsiniz. Yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Bilet siparişi vermek.

 

Tokat İmparator İletişim


Adres : ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ D:1 MERKEZ / TOKAT
Telefon : (0356) 213 12 60
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Tokat İmparator Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...