Süzer Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Süzer Turizm Seyahat Acentesi

Türkiye’nin ileri gelen firmaları arasında yer almaktadır. www.biletkess.com adresine de gelen mesajlarda bu acentenin ileri gelen bir seyahat acentesi olduğunu belirtmektedirler. Son derece İyi niyetli bir seyahat acentesi olan Süzer turizmi 1926 senesi doğumlu Ali Haydar Süzer adlı büyük saygın bir iş adamı kurmuştur. 2003 senesinde vefat eden Ali Haydar Süzer firmayı oğullarına emanet etmiştir. Piyasaya çıktığından beri Sadece Müşteri Memnuniyetini hat safa da tutan süzer Turizm’in ilk amacı Müşterilerine, Rahat, Konforlu ve Son derecede iyi bir Seyahat sunmaktır. Seyahat Acenteliğinin Müşteri Memnuniyeti ile Ayakta durduğunu söyleyen Süzer Turizm. Araçlarına günümüzdeki teknolojinin hat Safa’sı ürünlerinden de entegre etmiştir bunlar başlıca: Her kişinin kendine ait Üst bölmede bulunan kliması, Yemek Yiyebilmesi için koltuk arkası ufak masa, Canları sıkıldığı zaman Televizyon seyredebilmeleri için Koltuk arkası Televizyonlar, Ayarlanabilir Geniş koltuklar, Sıcaklandığın da soğuk ikramlar, Üşüdüğünde ısınmaları için bulunan sıcak ikramlar ve daha fazlası bu acentede bulunmaktadır.

Süzer Turizm’in hareket saatleri:

İSTANBUL - BAFRA - ALAÇAM – YAKAKENT: 20:30, İSTANBUL – SAMSUN: 22:30, SAMSUN – GİRESUN: 13:00, YAKAKENT - ALAÇAM - BAFRA – İSTANBUL: 18:00, SAMSUN – İSTANBUL: 19:00, SAMSUN – İSTANBUL: 21:00 olarak bilinmektedir.

Süzer Turizm’in Müşterilerine Verdiği Konforlar Nelerdir?

Son derece Müşteri Memnuniyetini önemseyen süzer Turizm’in müşterilerine sunduğu konforlar şunlardır: “Mola yerlerinde 30 dakika dinlenme müddeti, Geniş koltuklar, Sıcak, Soğuk İkramlar, Seyahatler ertelendiğinde istediğiniz zaman, istediğiniz saate erteleyebilme, Üst bölmede bulunan klimalar, Cam taraflarda bulunan Pencere Perdeleri” gibi gibi daha birçok konfor sağlanmaktadır.

Sizlerde Süzer turizm ya da Başka bir Seyahat Acentesinden Bilet almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Alt bölmede bulunan otobüs firmalarını incelemek ve sol üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri kategorisinden Seyahat Biletlerini seçmektir. İstiyorsanız Gideceğiniz Alandaki Otel’leri de araştırabiliriz. Sol üst bölmede bulunan Otel Rezervasyonları Alanına girerek Seyahatiniz sonrası konaklayabileceğiniz Otelleri de Bulabilirsiniz. Bunlar için tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresinden bizler ile iletişime geçmektir.

 

Süzer Turizm Seyahat İletişim


Adres : İstanbul
Telefon : 0.212 658 01 91
Website : www.suzerturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...