START BATMAN SEYAHAT Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

START BATMAN SEYAHAT BİLETİ AL

START BATMAN  LA  GELECEĞE

Start Batman firması Geçmişten geleceğe büyük adımlarla ilerlemiş 2010 yılında Yolcu taşıma sektörüne girerek hızlı bir adım atmıştır.

Daimi ve Yenilikçi fikirlerle yola çıkan Start Batman yolcularının memnuniyetini kısa bir sürede elde ederek tercih sırasından ilk sırayı alma başarısını yakalayan firmalar arasında yer almıştır.

Firmada çalışan elemanların tecrübeleri ve Profesyonel olmaları tercih edilme konusunda büyük önem taşımaktadır.

Batman ilinde ve Türkiye de markalaşma yolunda emin adımlara ilerleyen Start Batman Firması gelecekte büyük bir kitleyi temsil edecek ve yaptığı hizmette büyük pay sahibi olan müşterilerini memnun etmeye devam etmekte.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Yaptığı hizmetle yüksek kalite ve hizmet ile müşterilerini memnun ederek en üst sıralara çıkmaya emin adımlarla devam etmekte tecrübeli çalışanları ile uyumlu kadro ve gurup anlayışı ile müşterilerinin istedikleri her şeyi yerine getirmeye çalışan bir mantığa sahiptir.

Start Batman batmanın geçmişte bulunduğu durumu ve gelecekte büyük bir kitleyi temsil edeceğini Batmanın gelişmesi açısında büyük paylara sahip olmak istediğini dile getirmekte olan Firmamız ile yolculuk yapmak isterseniz www.biletkess.com sitesinden biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Batman ilimizde tarihi dönemlerden kalan birçok eser ve tarihi merkezler yer almaktadır. Bunların tarihimiz açısından önemli yerlere sahiptir. Turizim açısından da yüksek değerler katmaktadır.

Tarihi dönemlerden kana birçok eserin restorasyonu yapılarak halka sunulmuş Hasan Keyf kalesi tarihi açıdan yerli ve yabancı turizm sektöründe büyük paya sahiptir. Şimdiki dönemlerde sular altında kalan kale güzel görünümler vermektedir. M.S 363 dönemlerinde yapıldığı bilinmektedir.

Tarihi camii ve medreseleriyle ön plana gelen Batman Bozluk kalesi gibi tarihi yapıya sahiptir.

Start Batman ile Batman şehrimize seyahat etmek istediğiniz takdirde  www.biletkess.com sitesinden biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Start Batman otobüsleri geniş koltukları ile ferah rahatlığınız için tasarlanmıştır. Otobüste televizyon, radyo kablosuz internet gibi hizmetler yer almaktadır.www.bilektess.com sitesinden biletinizi almanız Batman iline yolculuk yapma konusunda yeterli olacaktır. Hızlı ve güvenilir yolculuğun adresi Star Batman firmamız ile seyahat etmek istediğiniz taktirde mobil cihazlarınız ile de www.biletkess.com sitesine girerek biletinizi alama şansına sahipsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, STARt BATMAN Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, START BATMAN otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

 

START BATMAN SEYAHAT İletişim


Adres : BATMAN
Telefon : -
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
100 Puan

 • Çok İyi
  100%
  (1) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • batmanlı
  22 Eylül 2015
  "Batman seferi"

  Batman da bir firma olarak tavsiye ediyorum. Star batman biletleri diğer biletlere göre erkan alındığında daha ucuza star batman otobüs biletine sahip olabilirsiniz. Memleketimin otobüsü tşk.