STAR DİYARBAKIR Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

STAR DİYARBAKIR SEYAHAT BİLETİ AL

Her yolcu bizim için önemli ve özeldir sloganı ile başlayarak geçmişten günümüze gelme başarısını yakalanma fırsatı bulan yegâne Firmaların arasında yerini tutan STAR DİYARBAKIR SEYAHAT bu gün sunduğu hizmet ile tüm müşterilerini memnun etmeye devam etmekte. Yolcu taşımacılığına 2001 yılında başlamış günümüz Otobüs taşımacılığında üst seviyelere çıkmayı başarmıştır. Genç dinamik ve tecrübeli çalışanları ile her daim müşterilerini memnun etmeye devam etmeye devam etmektedir.

Tecrübeli kaptanları ile kaliteli ve güvenli Seyahat sunmaya devam etme  başarısını yakalamıştır. Her geçen gün firma gücüne güç katan STAR DİYARBAKIR SEYAHAT geçmişten günümüze kadar göstermiş olduğu özveri ile sizlere daha kaliteli ve güvenilir Seyahat fırsatı vermek için filosuna yeni güçler katmaya devam etmekte filosuna kattığı yeni nesil Setra, Mega Fortuna ve Travego 15-17 tipi araçlarına yepyeni Neoplan Citiliner katarak kaliteli güvenilir hizmet vermeye devam etmekte.

Otobüslerde bulunan son teknoloji ile donatılan cihazlar yer almaktadır bunlardan bazıları hemen koltuğunuzun önünde bulunan televizyon ve usb girişli cihazlarını şarj etme olanağı sunun teknoloji yanı sıra kablosuz wifi çok kanallı bir sisteme sahip radyo sistemi de yer aldığını söylemekte yarar var  Otobüslerde bulunan koltuklar son derece geniş ve rahat olma özelliği taşımaktadır. Otobüslerde bulunan Dört mevsim keyfinize göre yapmak istediğini hava ortamı oluşturabilir sıcak ve soğuk ortamlar yaratabilirsiniz . Lüks koşullarda seyahat etmek isterseniz yapacağınız tek şey www.biletkess.com sitesinden biletinizi kesmeniz olacaktır. Diyarbakır ilimiz Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gözde bölgesi özelliği taşımaktadır. Geçmişten günümüze değerlerini taşıyan şehrimize yolculuk yapmak için www.biletkess.com sitesine girerek biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Diyarbakır surları her yıl binlerce turist ağırlamaktadır yerli ve yabancı olan bu turistler Diyarbakırda bulunan ortaçağ uygarlıklarına ait olan kabartma ve büyük Selçuklu ile Osmanlı devletlerinin ve dünyanın çeşitli medeniyetlerine ev sahibi olan Diyarbakır şehrimize akın etmeye devam etmekte siz de bu tarihi şehri görmek için www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi ayırdığınız takdirde gidebilme şansına sahipsiniz. Mobil cihazlarınız ile www.biletkess.com sitesine girmeniz mümkündür biletinizi alıp keyifli ve güvenilir yolculuk yapmak şansına sahipsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, STAR DİYARBAKIR SEYAHAT Otobüs, Mobil STAR DİYARBAKIR SEYAHAT Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, STAR DİYARBAKIR SEYAHAT Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

STAR DİYARBAKIR İletişim


Adres : Diyarbakır
Telefon : -
Website : www.stardiyarbakir.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 21 21

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...