Ses Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Ses Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin Belirli bölgelerine seyahat sağlamaktadır. Ses Turizm 1955 tarihinden beri taşımacılıkla ilgilenmektedir. 1955’te kurulan taşıma şirketi ilk önce Yük ve Eşya taşımacısı olarak piyasada yer bulmuştur. Yük ve Eşya taşımacılığına büyük yatırımlar yapan Ses Turizm seyahat acentesi. Bu meslekte kalıcı olacaklarını herkese kanıtlamıştır. 60 senelik geçmişi ile yaptıkları ve yapacaklarını müşterilerine aktaran Ses turizm 1980 senesinde yük ve eşya taşımacılığını bırakıp Turizm Seyahat işine atılmışlardır. Turizm Seyahat Acenteliğine de büyük paralar harcayan Ses Turizm Seyahat Acentesi Araçlarını son derece lüks Araçları ile piyasaya sunulmuştur. Türkiye’nin belirli bölgelerine ve ilçelerine seyahat düzenleyen Ses Turizmin bilinen seyahatleri şunlardır;  Alanya, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Aydın Balıkesir,  Bodrum, Boğazlıyan, Burdur, Bursa, Çandır, Çayralan Denizli, Gebze, Harem, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası,  İzmir, İzmit, Kırıkkale, Manavgat, Merzifon, Milas, Nazilli, Sakarya, Sarıkaya, Sekili, Serik, Sorgun, Söke, Sukova, Susurluk,  Şeftali, Turgutlu, Turhan, Yerköy, Yozgat, Zile”

Genellikle Turistlik beldelere seyahat düzenleyen Ses Turizm ile seyahat yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bilet sahibi olabilirsiniz. Biletkess.com adresine girdiniz Sol üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri ve Uçak Biletleri alanından bir ulaşım aracı seçiyorsunuz. Seçtikten sonra en uygun Otobüs Bileti satan Otobüs Şirketini seçiyorsunuz ve Bilet al deyip bilet sahibi oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlere ulaşmak.

Ses Turizm’in Ödeme Şekilleri:

İnternet üzerinden MasterCard ya da Visa Kredi Kartları gibi ödeme uygulamaları ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İptal Edilen Seferler ve Sonrasında Olanlar?

Sebeplerden dolayı iptal edilen seferler olduğu süreçte uyarlanan sistem, Bileti istediğiniz saate değiştirebiliyorsunuz. Mantığı ile yürümektedir. Diyelim Hava Şartları sebebi ile seferler iptal oldu. hemen telefonla ya da Ses Turizm ofisine gelerek Sesferim iptal oldu diyerek sefer biletlerinizin yenisini tahsil edebilirsiniz.

Ses Turizm Seyahat İletişim


Adres : BUYUK ISTANBUL OTOGAR N:9-10 BAYRAMPASA - ISTANBUL
Telefon : (0212) 658 30 80
Website : www.sesturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Ses Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...