Sema Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Sema Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Sena Turizm Seyahat Acentesi Türkiye’nin iler gelen seyahat acentelerinden biridir. www.biletkess.com adresi olarak b makaleyi yazabilmek için Sema Turizm Acentesi hakkında birçok araştırma yaptık. Bu araştırmalar sonucu Gayet Rahat seyahatlerin edilebildiği bir Seyahat Acentesi diyebileceğimiz kanılara vardık. Sema Turizm için önemli olan tek unsur Müşteri Memnuniyetidir. Aslında Müşteri Memnuniyeti Bir çok Vuku’u Kapsamaktadır. Bunlar “ Rahat bir Seyahat için, Özel otobüsler, Konforlu koltuklar, serin Klimalar” gibi olanaklarla oluşan bir füzyondur. Bunlar içinde önemli olan Müşterilerin bu seyahat Acentesinden seyahatlerini gerçekleştirmesidir. Sizlerde bu ve bunun gibi Otobüs Firmalarından, Otobüs Bileti satın almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken www.biletkess.com adresine giriş yapmaktır. Giriş yaptınız ilk önce en altta bulunan Otobüs Frmaları alanına gelerek bu ve bunun gibi bir çok Otobüs Firması’nı gözlemektir.  Gözlemledikten hemen sonra seçtiğiniz ya da aklınıza yatan Otobüs Firmasını seçerek hemen sağ üst bölmede bulunan Otobüs Bileti alanına girerek bu alana en yakın seyahat Biletini satın almak olacaktır.

Sema Turizm’i neden Tercih Etmeliyiz?

Son derece Müşteri Memnuniyetini önemseyen bir firmayı tercih etmeniz oldukça iyidir. Çünkü Sizler birer müşterisiniz ve Seyahatinizi düzenleyeceğiniz Seyahat acentesi sadece sizler için sırf sizleri memnun edebilmek için Otobüslerinde ya da Yolculuklarında büyük yatırımlar yapmaktadırlar. Her zaman Böyle seyahat Acentelerini tercih etmelisiniz. Sema Turizm’de aynı şekilde Sadece ve Sadece Müşteri Memnuniyetini önemsemektedir. Sama Turizm “Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak.”  Vizyonu ile iş yapmaktadır. Bu Vizyonuda tercih etmelerinin amacı sadece Müşteri Memnuniyetini Sağlamak İçindir.

Sema Turizm’in Sunduğu Konforlar Nelerdir?

Sema Turizm Son teknoloji ile dizayn edilmiş araçlar kullanmaktadır. Bunların içerisinde ise “ Klimalar, Müşterilerin rahat oturmaları için Geniş Koltuklar, Cam kenarlarında güneşe maruz kalınmaması için özel perdeler, Hosteslerin sıcak soğuk içecekler ikramı ve Mola yerlerinde 30 dakika mola imkanları bulunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Sol üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri Kategorisinden bizlere ulaşmak ya da hızlı bir şekilde bilet siparişi vermektir.

Sema Turizm Seyahat İletişim


Adres : Bulancak Belediye Otogarı No:19-20 Bulancak-Giresun
Telefon : 0454 318 17 87
Website : www.sematurizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 28 52

Sema Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...