Seç Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

SEÇ TURİZM SEYAHAT FİRMASI BİLETİ AL

Seç Turizm hakkında detaylara girmeden önce firmanın bünyesinde ve çalışanları arasında son derece önemle ve sevgiyle birlikte benimsedikleri bazı değerlerden ve ilkelerden bahsetmek isteriz. Her şeyden önce ilk olarak ilke ve değerlerinin hangi amaçlar doğrultusunda yapıldığına değinmek isterim. Bu ilkeler doğrultusunda yolcularına en iyi şekilde hizmet vermek firmanın devamlılığını ve başarılı olmasını sağlamak ve sürekli ileriye girmek yer alıyor. Sizde bu doğrultular ve ilkeler doğrultusunda seyahat etmek isterseniz Seç Turizmi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.Biletkess.com dan biletlerinizi kolayca tek tıkla oturduğunuz yerden alabilirsiniz.

Yolcuları ve Türkiye için geçmişten gelen bir deneyimle devamlılığını sürdüren Seç Turizm bu devamlılığı sürdürmek için yaptığı çalışmalarını en iyi bir biçimde sürdürüyorlar. Her türlü kurallara ve kanuna uymayı kendilerine temel olarak hedef koyan seç turizm başarılarının devamını bu şekilde sağlıyor. Müşterilerinin memnuniyetini ve rahatlığını ön planda tutan Seç Turizm müşterilerinin önerilerini ve şikayetlerini dikkate alarak yaptığı çalışmalar ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Sizde Seç Turizm ile birlikte rahat bir şekilde seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken www.Biletkess.com dan tek tık ile satın alabilirsiniz.

Seç Turizm Türkiye'nin bir çok bölgesine seyahat etmektedir. Seyahat ettiği güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz. Tunceli- Hakkâri, Tunceli- Muş, Tunceli- Şanlıurfa, Tunceli- Ağrı, Tunceli- Iğdır, Tunceli- Diyarbakır, Tunceli- Giresun, Tunceli- Trabzon, Tunceli- Sinop, Tunceli- Ordu, Tunceli- Rize, Tunceli- Sakarya, Tunceli- Balıkesir, Tunceli- Çankırı- Tunceli- Çorum, Tunceli- İstanbul, Tunceli- Tekirdağ, Tunceli- Kocaeli, Tunceli- Edirne, Tunceli- Çanakkale, Tunceli- Bursa, Tunceli, İzmir, Tunceli, İzmit, Tunceli- Aydın, Tunceli- Muğla, Tunceli- Kars, Tunceli- İstanbul, Tunceli- Edirne, Tunceli- Ankara, Tunceli- İzmir gibi birçok ile seyahat düzenlemektedir. Bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken Seç Turizm'i seçmektir. Seç Turizm'i seçtikten sonra biletlerinizi www.Biletkess.com dan alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site artık istediğiniz yerden istediğiniz tarihe ve saate bilet alabilme imkanı sağlıyor. Tek yapmanız gereke www.Biletkess.com sitesine girerek tek tık ile biletlerinizi alabilirsiniz. İyi yolculuklar...

Seç Turizm Seyahat İletişim


Adres : YENİ OTOGAR N0:2-3-4-5 Gaziantep/TÜRKİYE
Telefon : 0(342) 328 94 94
Website : www.sec.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 44 27

Seç Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...