PALANDÖKEN SEYAHAT Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.
Kayıtlı şube bulunmuyor.

PALANDÖKEN SEYAHAT TURİZM BİLETİ AL

Erzurum Palandöken Seyahat Turizmi Otobüs Firması Erzurum başta olmak üzere hizmet vermek için Merkezi Erzurum'a kurulu olan bir Otobüs Firmasıdır. Bu sektörde yeni olan Palandöken Seyahat Turizm Otosbüs Firması Palandökenin kuruluş zamanı olan 2013 yılının Nisan ayına isabet etmektedir. Bahar'ın başlangıcında kurulmuş olan Palandöken Seyahat Acentesi bahar mevsinin getirdiği pozitif enerji ile bu sektöre hızlı ve iddalı bir giriş yapmıştır. Günümüz teklonjisini takip eden Palandöken Seyahat Acentesi taşımacılık sektöründe ön plana çıkmayı hedeflemektedir.

Seyahat eden Müşterilerin memnuniyeti ön planda olan kurumsal bir yapıya sahip olan bu firma, sizin isteklerinize yönelik çalışmalar yapan bu firma müşteri memnuniyeti için çalışmalara devam etmektedir. Sizlerde eğe seyahat etmek isterseniz Plandöken Seyahat Otobüs Firması ile konforlu bir şekilde, yeni nesil teklonoji ile seyahat edebilirsiniz. Palandöken Seyahat Otobüs Firması ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde www.Biletkess.com dan ulaşabilirsiniz. Uygun olduğunuz saatte istediğiniz zaman sıra beklemeden oturduğunuz yerden alabilme imkanını sizlere sunan www.Biletkess.com sitesi müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyor.

Erzurum'un reklamını en iyi şekilde yapan bu otobüs firması en iyi otobüs firmaları sıralamasında da başlarda yer almaktadır Sizlerde Biletkess.com web adresi üzerinden bilet kesim işlemlerini gerçekleştirerek Palan Döken Seyahat Turizm' den faydalanabilirsiniz.  2+1, 2+2 ve tek koltuk konforları ile sizlere hizmet veren söz konusu firmamız her anınızda sizlere seyahat larınızda en iyi desteği sunmakta hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Erzurum - İstanbul, Erzurum - Ağrı, Erzurum -Bursa, Erzurum - Aksaray, Erzurum - İzmir gibi bir çok alana hükmeden ve seyahat gerçekleştiren PalanDöken Erzurum Seyahat otobüs firması ile sizlerde en iyi bir şekilde seyahatınızı gerçekleştirebilirisiniz. Artık Bilet kess web sitesinin android veya İOS uygulamaları ile de bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PALANDÖKEN SEYAHAT İletişim


Adres : Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali, Yakutiye
Telefon : (0446) 241 2598
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...