Öz Sivas Seyahet Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Öz Sivas Seyahet Acentesi Bileti Al

Öz Sivas Seyahat Acentesi ilk olarak Yük Taşıma işine girmişlerdir. Kısacası 1952 yılında eşya ve yük seyahati, taşımacılığı ile başlamışlardır. Acentenin sahibi olan Halil Doğan bu hizmetini 1962 yılına kadar devam ettirmiştir. 1962 yılı itibari ile Seyahat Acenteliğine hizmet vermeye başlamıştır

Birden çok modeller ile 1979 senesine kadar bireysel taşımacılık yapan Halil Doğan 1979 senesinde SİVAS GÜVEN SEYAHATİ kurmuştur. Hem Sivas Güven Seyahatini işletirken hem de otobüs sürerek Türkiye'nin seçili firmaları arasında yer almıştır ve 1990 senesine kadar bu Acenteye hizmet amaçlı SİVAS GÜVEN adlı firmayı da kurmuştur.

Öz Sivas Seyahat Acentesi Türkiye’nin 81 ilinde seyahat düzenlemektedir. Türkiye’nin illerine nazaran bulunduğu Sivas İl’inin de ilçelerine seyahat düzenlemektedir.

Öz Sivas Seyahat Acentesi’nin Türkiye İlleri Arasında Düzenlediği Seyahatler; Sivas- İstanbul, Sivas- Adana, Sivas- Ankara, Sivas- Antalya, Sivas- Giresun, Sivas- İstanbul Anadolu, Sivas- İstanbul Avrupa, Sivas- İzmir, Sivas- İzmit, Sivas- Kayseri, Sivas- Konya, Sivas- Mersin, Sivas- Niğde, Sivas- Niğde- Sivas- Ordu, Sivas- Osmaniye, Sivas- Sakarya, Sivas- Tokat, Sivas- Yozgat, Aydın olarak bilinmektedir.

www.biletkess.com adresi olarak Sizler için bu Acenteyi araştırma gereği duyduk. Araştırmalarımız esnasında Öz Sivas Seyahat Acentesi hakkında çok iyi bilgilere ve yorumlara ulaştık. Bu Acentede Müşteri memnuniyetin adeta hat safa da olduğunu gördük ve bizlere gelen yorumlarda Bu seyahat Acentesi ile Çok rahat bir seyahat geçirdiklerini anlatan birçok üyeye rastladık. Eğer Siz de Bu ve Bunun gibi birçok Güvenilir Seyahat Acentesine ulaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com ‘a girerek Alt bölmede bulunan Otobüs Firmaları bölümünden Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz Seyahat Acentelerini bulabilirsiniz. Ayrıca sol üst bölme de bulunan Otobüs Biletleri ve Uçak Biletleri gibi Alandan da ulaşım arcına ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Biletkess.com adresine girerek bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Öz Sivas Seyahet İletişim


Adres : Yeni Otobüs Terminali No:11 Sivas/TÜRKİYE
Telefon : 0346 223 24 47
Website : www.ozsivas.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 58 38

Öz Sivas Seyahet Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...