Öz Diyarbakır Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

Öz Diyarbakır Seyahat Bileti Al

1981 Diyarbakır firması adı ile başlayan ilk ve tek firmamız 1981 yılından bu yana hizmet vermeye devam ederek hizmette yüksek kaliteye erişmiş olup kurucularından olan Mehmet SEYHAN, Ahmet ARIKBOĞA isimleri ile dönemin büyük Otobüs firmaları arasından yer alamaya yönelik çalışmalarını devam etmekte ilk başlarında 13 adet O 302 Mercedes Benz araçlarla hizmet vermeye başlayan Öz Diyarbakır Seyahat bu gün büyük firmalar ile kafa tutacak hale gelemsinin tek sebebi müşterilerine verdiği titiz ve anlayışlı seyahat etme olanağı sunmasından kaynaklanmaktadır. Bu gün 40 araç filosu ile hizmet vermeye devam etmekte. O dönemin zorluklarına göğüs gererek dik durarak hizmette hiç durmadan devam eden Öz Diyarbakır firması 1 yılda yaklaşık olarak 85 araç filosu ile hizmet vermeye devam etmekte İlk yıllarında Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgelerine yapan Öz Diyarbakır seyahat firması  daha sonra hizmet alanına Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de eklemeye başladı. 32 yıldır yüksek kalitede yolcularına kaliteli bir yolculuk sunan Öz Diyarbakır Seyahat   Mahmut ARIKBOĞA ve Remzi SEYHAN tarafından yönetildikten bu yana günümüz teknolojisine ayak uydurarak geçmişten geleceğe doğru hızlıca ayak uydurmaktadır.

Öz Diyarbakır Seyahat yolcusu olmak için yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesinden biletinizi ayırarak geçmişten günümüze gelen Otobüs firmamız ile yolculuk yapabilirsiniz.

Biletkess.com sitesine girerek kredi kartınız ile biletinizi alabilir güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine seyahat etmek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girerek biletinizi almanız yeterli olacaktır.Biletkess.com sitesine Mobile cihazlarınız ile girerek kredi kartınız kullanıp biletinizi almanız yeterli olacaktır.

BİZİM İÇİN YOLCU TAŞIMACILIĞIN ÇAĞDAŞ PRENSİPLERİ:

Kurumsal ve disiplinli, güler yüzlü hizmet vermekteyiz

 Birey değerlerini koruyarak personel ile bütünlük sağlamaktayz

 Haksız kazan ve rekabetten uzak duruyoruz.

Mali kazançtan ziyade yolcu memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Günümüzün teknolojisini etkili şekilde yolcularımızın hizmetine sunmaktayız.

Karayoları Ulaşımında ilklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmak.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Öz Diyarbakır  Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Öz Diyarbakır otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Öz Diyarbakır İletişim


Adres : İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır/TÜRKİYE
Telefon : 0412 228 09 00
Website : www.ozdiyarbakir.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 21 00

Öz Diyarbakır Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...