Metro Turizm Otobüs Seferleri

13 Mayıs 2015


Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar…

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst ksımında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. Dilediğiniz yer için biletinizi satın alarak siz de firmanın kaliteli hizmetinden yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

GÜVENİLİR VE KONFORLU OTOBÜS FİRMASI; METRO TURİZM

Merkezi Samsun'a bağlı olan Metro Turizm Otobüs Firması Türkiye'nin en büyü otobüs firmaları arasında bulunur, Filosunda ki 213 adet kendine ait aracı toplamda 1460 adet aracı ile Türkiye'nin 76 iline 500 den fazla ilçesine ortalama olarak günde en az 1300 sefer ile seyahat eden müşterilerine rahat ve konforlu ulaşımı amaçlayan Metro Turizm Otobü Firması 1000'i geçik olan acentesi ile birlikte çağrı merkezine sahip olan Metro Turizm Otobüs Firması her zaman yanınızda. Yeni nesil teklonojiye sahip araçları ile yolculuk artık Metro Turizm Otobüs Firması ile daha eğlenceli. Sizde Metro Turizm Otobüs Firması ile seyahat etmek isterseniz online olarak yerinizden hiç kalkmadan sıra bekleme derdi olmaksızın www.Biletkess.com dan rahatça ve daha uygun bir biçimde hangi saat uygunsanız o saatte biletlerinizi alabilirsiniz.

2014 yılında bir açıklamaya göre ortalama 21 milyon müşteri taşıyan Metro Turizm Otobüs Firması 2015 de hedefi 25 milyona yükseltmiştir. Metro Turizm Otobüs Firmasının başlıca seferleri şunlardır; İstanbul, Trabzon, Samsun, Ankara, Rize, Hopa, Antalya, İzmir, Kayseri, Giresun, Kırklareli, Kocaeli, Kırşehir, Diyarbakır, Van, Mardin, Tatvan, Gaziantep, Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Kuşadası, Manavgat ve tüm Türkiye'ye ulaşabilirsiniz sizde Metro Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan online olarak biletlerinizi alabilir, kolayca dilediğiniz saatte bilet bulabilirsiniz.

Ülkemizin en güzel illerinden olan Samsun'dan başlayıp tüm Türkiye'yi Metro Turizm Otobüs Firmasıyla seyahat edebilirsiniz. Samsun'un tarihini bir bakışta anlatan kaleleri, hanları, camileri, hamamları ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Samsun kendini kendine resmen aşık edebiliyor. Tarihi yerler ön plana çıkan bazı yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Dağları; Çangal Dağları, Sıralı Dağlar, Canik Dağları, Kocadağ, Kunduz Dağları, Akdağ, Nebyan Dağları ve Hacılar Dağı.

Yaylaları; Kunduz yaylası, Ladik Yaylası, Küpecik Yaylası, Büyükkızoğlu Yaylası, Gürcü Yaylası ve Çakırgümüş Yaylası.

Diğer Görülmesi Gereken Tarihi Yerler; Yörgüç Pala Camii, Samsun Büyük Camii, Sivrikese Camii, Mater Dolarasa Katolik Kilisesi, İkiztepe Örenyeri.

Sizde bu tarihi yerlere tanıklık etmek isterseniz Metro Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Biletlerinizi hiç sıra beklemeden oturduğunuz yerden alma imkanı sunan www.Biletkess.com dan rahatlıkla alabilirsiniz. 

Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metr Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class firmanın hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra gibi markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.

Metro otobüs Firmasının Biletlerini www.biletkess.com üzerinden kredi kartına taksitli alabilirsinz.

Metro Turizm İletişim


Adres : Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat 17 Levent/İstanbul
Telefon : 0212 319 28 00 - 658 32 32
Website : metroturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 34 55

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  50%
  (7) 

 • İyi
  14%
  (2) 

 • İdare Eder
  7%
  (1) 

 • Kötü
  29%
  (4) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (14)

Yorumlar (14)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • hamdi
  23 Şubat 2016
  "turizm"

  tüm türkiyedeki firmalar arasında en iyilerden bilinen metro o kadar sıkıntı çıkarıyor ki, insan artık mecbur kalmazssa binesi gelmiyor. fakat bazen bir alternatifin olmadığı için yine metroyu tercih edersin ne yapalım. ama o kadar reklam yapılmış ki hep en iyilerden biliniyor.

 • Serhat
  22 Şubat 2016
  "Metro Turizm"

  Metro turizm ile daha önce hiç sorun yaşamadım ama bu ilerki zamanlarda yaşamamam anlamına gelmiyor sizde sorun yaşarsanız bana hak verirsiniz. yaptığımız son yolculukta bizi ha kalkacaz ha kalcacaz diye yarım saat geç kaldık. yola çıkmaya

 • kerem
  17 Şubat 2016
  "şikayet"

  mertro turizm otobüs'ü ile falan şehirden filan şehire yolculuk yaparken yolculuk esnasında anormal bir durum oluşmadı. ineceğim şehrin otogarına yetişmeden hemen inmek istedim inmeye musait bi yerdi ama indirmediler.

 • Emrah
  11 Şubat 2016
  "Şöför Müşteri İlişkisi"

  Yaptığımız yolculuklarda kimi zaman iyi geçer kimi zaman iyi geçmez, bu dünya hali ve insanların her zaman sabit güzel psikolojik durumlarının oluşmaması bazen şöerler iyi geçinir müşteriler ile bazende iyi geçinemez. şöförler yolcuların istekleri karşısında biraz daha güzel ahlaklı davransalar iyi

 • sezen kırlangıç
  06 Şubat 2016
  "metro iyi ama"

  bu güne kadar herkes metro hakkında hep güzel şeyler söylerken bende biraz şikayetlerimi dile getirmek istiyorum. fiyatlar uygun, müşteri ilişkileri iyiydi en sonra yolculuk yaptıgım zaman ama eksik ve beni sıkıntıya sokan tarafı ise kalkış saatinden yarım saat geç kaldı. neymiş arıza varmış.

 • ercan
  04 Şubat 2016
  "Firma İzlenimlerim"

  türkiye'ye şöle bi baktığımızda en iyi en ucuz en rahat en çok illere hizmet veren firmalar arasında mutlaka ama mutlaka metro turizm'i göreceksiniz. çünkü anlattıklarımız özellik ve vasıfları kendisinde bulunduran türkiyenin otobüs firmalarından metro.

 • sezer keskin
  04 Ocak 2016
  "Seyahat"

  türkiye'nin önde gelen başarılı turizm şirketi

 • yusuf
  11 Ekim 2015
  "Metro otobüs bileti ucuz"

  biletkess.com üzerinden otobüs biletleri sorgulama yaptığımda ankara istanbul seferi için en ucuz bilet fiyatı metro turizm oldu. Fiyat için teşekkür ederim metroya...

 • hakan barış
  13 Eylül 2015
  "Metro şöfürleri"

  Metro şöfürleri ve muavinleri dost gibi davranıyorlar. Ama metro otobüs bileti aldıktan sonra ki hizmet iyi değil.

 • ali
  09 Eylül 2015
  "otobüs firmasıyla"

  otobüs firmasıyla istanbul antalya seferi yaptım. Çok memnun kaldım. Üstelik otobüs bilet fiyatı da diğer firmalara göre daha ucuzdur.

 • sibel kaya
  31 Ağustos 2015
  "metro turizm öğrenci dostu"

  metro biletleri öğrenci dostudur. Tüm memleketlere gider ve diğer otobüs firmalardan daha ucuz...

 • asil baytar
  20 Ağustos 2015
  "metro turizm bilet ucuz ama ..."

  metro turizm bilet ucuz ama hizmet çok iyi değil. Dün Ankara İstanbul seferindeydim. İnsan bi kayvaltı veriri ya.

 • caca sd
  11 Haziran 2015
  "biletkess"

  biletkess.com otobüs ve uçak biletleri merkezi

 • Agit Çiçek
  26 Mayıs 2015
  "Deneme Yorumudur"

  dsadasd