Menekşe Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

12 Eylül 2015


Menekşe Turizm Seyahat Acentesi Al

Türkiye’nin Belirli bölge ve beldelerine seyahat sağlamaktadır. 1981 senesinde yolcu taşımacılığına başlamışlarıdır. Menekşe Seyahat Acentesinin Sahibi olan Sıtkı Şenmenekşe, Sermayesini artırmak amaçlı bu seyahat acentesini kurmuştur. Menekşe Turizm Seyahat acentesi Genellikle Bursa- Mustafa Kemal Paşa Alanına Seyahat Düzenlemektedir.  Menekşe Turizm Seyahat Acentesi Türkiye’nin bir numaralı seyahat acentesi olan Kamil Koç’un Mustafa Kemal Paşa’daki Seyahat Acenteliğinde bir anda yürütmektedir. Menekşe Turizm için önemli olan tek unsur Müşteri Memnuniyetidir. Müşteri Memnuiyetini araçlarında kullandıkları konforlar ve Çalıştırdıkları Personellerin Güler Yüzleri ile sağlamaktadır. Menekşe Turizm Seyahat Acentesi’nin Çalışanları Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için özel eğitimlerden geçmektedir. Bu seyahat acentesinde Çalışmak için Özel testlerden geçmek lazım gelmektedir.

Menekşe Turizm Seyahat Acentesinin verdiği Hizmetler Nelerdir?

Kara Yolu yolcu taşımacılığı, Gezi ve Seyahat Turları, Düğün ve Sünnet Organizasyonlarına Otobüs Temini, Şehirlerarası yolcu seyahatleri, 

Bu seyahat Acentesinde Sizlerde Seyahat Etmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken Bilgisayarınızdan, Tabletinizden yahut Telefonunuzdan İnternet tarayıcısına girip www.biletkess.com adresine giriş yapıp en alt bölmeden bulunan Otobüs Firmaları Alanına gelip ilk önce Bu ya da Başka bir Otobüs Firmasını seçerek göz atmak ve göz attıktan sonra Sağ Üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri ya da Uçak Biletleri Alanına tıklayıp Seçmiş olduğunuz Otobüs Bileti Firmasını bularak Otobüs Bileti siparişi vermektir. Bilet Siparişi verdikten sonra Üst Bölmede Bulunan Otel Rezervasyonları Alanına girerek Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz alanda bulunan Otelleri görüntüleyerek Otel Rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca Sağ üst bölmede Araba Kiralama gibi bir kategoride bulunmaktadır. Bu kategori ise Seyahat akabinde otobüse yahut uçağa binmek istemiyorsanız Araba Kiralayabiliyorsunuz. Çok Yönlü Müşteri Memnuniyeti sağlayan Bilekess.com adresi Siz ve Sizlerin rahatlığını son derece düşünmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Bu ve Bunun gibi Otobüs Firmaları ile Seyahat düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Otobüs Bileti satın almaktır. Sizlerde Kaliteli birer yolculuk yapmak istiyorsanız Biletkess.com’u tercih etmelisiniz.

Menekşe Turizm Seyahat İletişim


Adres : Bursa Cad. No:112, Mustafakemalpaşa/Bursa
Telefon : 0224 613 53 22
Website : www.menekseseyahat.com
Çağrı Merkezi : -

Menekşe Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...