Kadirli Seyahat Otobüs Seferleri

19 Eylül 2015


Kadirli Seyahat Bileti Al

Kadirli Seyahat firması kendilerine merkez olarak Adana'yı seçmiştir. Adana'nın güzelliklerini tanıtmayı kendilerine hedef olarak belirlemişlerdir. Adana ve çevresine seyahat eden Kadirli Seyahat firması en iyi hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. 29 yıllık geçmişin getirdiği tecrübe ve deneyimler ile birlikte her gün kendilerine bir şey katarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerinin öneri ve şikayetlerini ön planda tutarak yapıkları çalışmaları sonucunda müşterilerinin gönlünü çalmayı başarmışlardır. Sizlerde Kadirli Seyahat ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi internet aracılığıyla www.Biletkess.com dan alabilirsiniz. Artık mobil uyumlu olan bu site sizlere en dilediğiniz yerden bilet alabilme imkanını sağlıyor. Her bütçeye uygun biletler ile müşterilerinin dikkatini çekerek diğer bilet alışverişi yapan sitelerden farkını ortaya koymaktadır.

Kadirli Seyahat firması teknoloji ile birlik paralel olarak devamlı gelişim göstermektedir. Geliştirdikleri araçları ile birlikte son teknoloji ile hizmet vermektedir. Sizlerde ülkemizin her hangi bir bölümüne seyahat etmek isterseniz sizlere ilk önerimiz Kadirli Seyahat olacaktır. Koltuk arkası televizyonları ve bilgisayarları ile diğer seyahat firmalarına karşı farkını ortaya koymaktadır. Uzun yolculuk denince akıllara gelen seyahat firmalarından biri olmayı başarmıştır. Uzun yolculuklar da televizyon arkası bilgisayar ve televizyonlar ile istediğiniz zaman herhangi bir program izleyebilir, dilediğiniz gibi internete girebilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz yolu takip etmek isterseniz sizlere bir seçenek daha sunuyorlar. Koltuk arkası televizyonlarda gittiğiniz yolu takip edebilirsiniz. Sizlerde Kadirli Seyahat ile yolculuk etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahat bir şekilde alaiblirsiniz.

Adana başta olmak üzere bir çok ilimize seyahat etmektedir. Seyahat ettikleri güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Adana - Ankara, Adana - Ardahan, İstanbul- İzmir, Gaziantep - Sinop, Adana -İstanbul, Ankara - Gaziantep, Sinop - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Sinop, Eskişehir - Bolu, Sinop - Afyonkarahisar, Eskişehir - Gaziantep, İstanbul (Anadolu) - Ankara, Gaziantep - Kırıkkale, Ardahan- Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Sinop, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Eskişehir, Ankara - Kocaeli, Gaziantep - Uşak, Eskişehir - İzmit, Gaziantep - Turgutlu, Sinop - Bolvadin, Ankara - Gebze, Sinop - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Eskişehir, Sinop - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Eskişehir - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Gaziantep, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Adana- Alibeyköy, Adana - Kırıkkale üzerinde seyahat etmektedir. Sizlerde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken bir internet aracılığıyla www.Biletkess.com sitesine girerek biletlerinizi almanız. Her bütçeye uygun biletleri www.Biletkess.com sitesinden bulabilirsiniz.İyi yolculuklar...

Kadirli Seyahat İletişim


Adres : Dere Mah. Belediye Otogarı No: 145/1 80750 Kadirli / OSMANİYE
Telefon : 0 ( 328 ) 718 50 47
Website : www.kadirliseyahat.com
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...