Jet Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

12 Eylül 2015


Jet Turizm Seyahat Bilei Al

1938 Yılında Kurulan ve Günümüzde Gelişimini Halen daha sağlayan Jet Turizm, Açıldığı ilk gün 5 bayilik ve 15 araçla hizmet vermekteydi. Başlarda Hatay- İstanbul, Hatay- Ankara, Ankara- İstanbul, Bursa- İzmir, İzmir- Ankara, İzmir- İstanbul, Bursa- Ankara – Bursa- İstanbul v.s gibi birçok ile seyahat ederken 3 ay gibi bir kısa süre sonra gelişimini tamamlayıp Suriye İllerine ve Suudi Arabistan gibi Arap Ülkelerine seyahatlerini devam ettiren ve Günümüzde hala gelişimini sağlayan Jet Turizm Yeniliklere ve Müşteri Memnuniyetine önem vermektedir.

Jet Turizm’in Ulaşım Faaliyetleri Nelerdir?

Yurt içi ve Yurt Dışı Seyahat Acenteliği Yurt İçi Yurt Dışı arası Yolcu ve Yük taşımacılığı gibi farklı faaliyetlerde de yer almaktadır.

Jet Turizm Şubeleri ve Şube Adları:

Adana- Adana, Adana- Altıkta, Afyon- Afyon Otogar, Akbez- Akbez F, Aksaray- Aksaray, Aksaray- Bankalar, Aksaray- Galeri, Aksaray- Hamam/AKS, Aksaray- İngbank, Akşehir- Akşehir, Aktepe- Aktepe F, Ankara- Aşti, Ankara- Kızılay, Ankara- Calcenter, Antalya- Antalya, Bafra- Bafra Otogar, Bafra- Engiz, Bafra- Banaz, Çarşamba- Çarşamba, Çarşamba- Köprübaşı, Çerkezköy- Çerkezköy, Denizli- Denizli, Düzce- Düzce Otogar, Emek- Emek, Giresun- Giresun Yağlıdere, Hassa- Hassa F, Hatay- 75 Bulvarı, Hatay- Antakya, Hatay- Armutlu

Seferler: Adana, Akbez, Afyon, Akşehir, Alanya, Aksaray, Ak nüzüm, Ankara, Antalya, Bursa, Ceylan, Dörtyol, Düzce, Düziçi, Ereğli Erzin, Eskişehir, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gerede, Hatay, İskenderun, İshalliye, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Karabük, Kırıkhan, Kilis, Konya, Kumlu, Manavgat, Nurdağı, Osmaniye, Payas, Reyhanlı, Reyhanlı2, Safranbolu, Sakarya, Top boğazı, Turgutlu ve Uşak’tır. Bunların arasında seferler düzenlenmektedir.

Sizlerde Bu alanlarda Seyahatler Düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek Sağ alt bölmede bulun otobüs firmaları alanına gelerek bu ve bunun gibi otobüs firmalarını gözden geçirebilirsiniz. Gözden geçirdiğiniz otobüs firmasından sağ üst bölmede yer alan otobüs biletleri alanına girerek otobüs bileti satın alabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bilet siparişi vermektir.

Jet Turizm Seyahat İletişim


Adres : Aşti No:55 Söğütözü / Ankara
Telefon : 0 312 425 78 87
Website : www.jetturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : 0850 222 34 06

Jet Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...