İzmir Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

12 Eylül 2015


İzmir Turizm Seyahat Acentesi

İzmir Turizm Seyahat Acentesi Türkiye’nin Gelişmiş ve Hala daha Gelişmekte olan bir Seyahat Acentesi olarak Seyahatlerine devam etmektedir. Büyük bir Müşteri Kitlesi olan İzmir Turizm Seyahat Acentesi’nin Bu kadar çok Müşterisinin olmasının nedeni “kalitemizden ödün vermeden seyahatlerimizi tamamlamak, Müşterilerimizin haklarına son derece de saygı duymak, Çalışan personellerimizin haklarına saygı duymak ve İnsanlığa ve Çevrede bulunan her canlı ve cansız cisimlere saygı duymak Misyon’u” dur. Bu kadar Müşteri sevgisi olan bir Seyahat Acentesi’de Verdiği tüm değerleri kendilerinde de görmektedir.

İzmir Turizm Seyahat Acentesi’nin Seferleri: Afyon, Akhisar, Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Ayrancılar, Bayındır, Bursa, Denizli, Gebze, İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu),İzmir, Manavgat, Manisa, Mustafa Kemal, Nazill, Orhangazi, Ödemiş,  Salihli, Serik, Tre, Torbalı, Turgutlu olarak bilinmektedir.

İzmir Turizm Şubeleri: AFYON- AFYON, AFYON- AFYON ÇARŞI, Akhisar-  AKHİSAR, Akhisar- AKHİSAR ÇARŞI, Alanya- ALANYA               ,DENİZLİ- DENİZLİ, DENİZLİ- KAMPÜS, DENİZLİ- TELEKOM, Gaziemir-GAZİEMİR, Gebze- GEBZE               Gemlik GEMLİK               , İSTANBUL- OKMEYDANI, İSTANBUL- SANAYİ, İSTANBUL- SEFAKÖY, İSTANBUL- SGT.ÇEŞME, İSTANBUL- TAKSİM1, İSTANBUL, TAKSİM2, İSTANBUL- YEŞİLPINAR, İSTANBUL- Z.B.VARAN, İSTANBUL (Anadolu)- ATAŞEHİR/ŞB    , İSTANBUL (Anadolu)- CEVİZLİ, İZMİR- BLÇ.ANADOLU, İZMİR- BOST.EFE, İZMİR- G.E.İZTUR, İZMİR- GAZİEMİREFE, İZMİR- GEMİRULUSOY, Söke- SÖKE, Tire- TİRE, Torbalı- TORBALI, Torbalı- TORBALI ŞB, Torbalı- TORBALI ŞB2, Turgutlu- TURGUTLU, UŞAK-UŞAK

İzmir Turizm Seyahat Acentesini Ne İçin Tercih Etmeliyiz?

Müşteri Memnuniyetini Son derece üstün kıldıkları için bu seyahat acentesini seçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini son derece sağlamak isteyen İzmir Turizm resmi sitelerinde İnsan Kaynakları adı bir sekme dahi koymuşlardır.

İzmir Seyahat Acentesi’nin Müşterilerine Sunduğu Konforlar Nelerdir?

İzmir Seyahat Acentesinin Sunduğu Konforlar Şunlardır: Koltukların Genişliği, Koltukların arkalarında bulunan Televizyonlar, Personellerin güler yüzleri ve ikramları, Üst bölmelerde bulunan klimalar bunların bir kaçıdır.

Sizde Bu ve Bunun gibi Seyahat Acentelerini seçerek Seyahat etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlerle ulaşıma geçmek olacaktır.

İzmir Turizm Seyahat İletişim


Adres : Kemalpaşa Cad.No:1/145 İzmir/TÜRKİYE
Telefon : -
Website : www.izmirturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 01 35

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...