İstanbul Seyahat Otobüs Seferleri

01 Eylül 2015


İstanbul Seyahat Firması Otobüs Bileti al

İstanbul seyahat eski ve köklü bir firmadır. İstanbul Seyahatin 1940 yılında Abit Tırış tarafından kurulmuştur. İlk olarak samsun Çarşambadan- Giresun Alucra'ya düzenlenen Otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığını günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır.

Firmanın kurucusu olan Abit Tırış öldükten sonra bayrağı oğluna Talip Tırış'a bırakmıştır. 1975 yılında İstanbul Turizm'in başına geçen Talip Tırış Anadolu otogarının kurulmasıyla birlikte Trakya bölgesinde ilk olarak istanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlamıştır. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara hizmet vermeye başlamıştır. Sizlerde ülke içi veya ülke dışı seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla alabilirsiniz.

3. Kuşak olarak yönetime geçen Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak çalışmalar yapmıştır ve bu çalışmalar sonucu gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. İstanbul seyahat firmasının teknolojiyi takip etmesiyle birlikte paralellik göstererek büyüyen İstanbul Seyahat firması son teknoloji ile donatılmış araçlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi başarmıştır. Koltuk arkası televizyon ve bilgisayarları ile ön plana çıkarak seyahat etmek isteyen insanlarımıza en iyi şekilde seyahat hizmetini vermiştir. Sizlerde İstanbul Turizm ile seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gerek internet aracılığıyla www.Biletkess.com sitesine girerek biletlerinizi alaiblirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan bu sitemiz sizlere istediğiniz yerden bilet satın alabilme imkanını sizlere sunuyor.

İstanbul seyahat firması İstanbul merkezli olarak bir çok bölgeye seyahat etmektedir. Seyahat ettikleri bölgeleri şu şekilde sıralayabiliriz; İstanbul - Ankara, İstanbul - Ardahan, İstanbul- İzmir, Gaziantep - Sinop, İstanbul -İstanbul, Ankara - Gaziantep, Sinop - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Sinop, Eskişehir - Bolu, Sinop - Afyonkarahisar, Eskişehir - Gaziantep, İstanbul (Anadolu) - Ankara, Gaziantep - Kırıkkale, Ardahan- Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Sinop, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Eskişehir, Ankara - Kocaeli, Gaziantep - Uşak, Eskişehir - İzmit, Gaziantep - Turgutlu, Sinop - Bolvadin, Ankara - Gebze, Sinop - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Eskişehir, Sinop - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Eskişehir - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Gaziantep, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Gebze, İstanbul - Alibeyköy, İstanbul (Anadolu) - Kırıkkale sizlerbu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com sitesinden biletlerinizi alabilirsiniz.

 

İstanbul Seyahat İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Telefon : 444 59 59
Website : istanbulseyahat.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 59 59

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  57%
  (4) 

 • İdare Eder
  43%
  (3) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (7)

Yorumlar (7)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • erkan
  27 Şubat 2016
  "istanbul seyahat"

  şu anda istanbul seyahat firmasına ait xx xx xxxx plakalı araçla yolçuluk yapıyoruz ve içerisi gayet iyi temiz bir hava ile güzel kokuyor. fakat o kadar uzun süredir yolda olmamıza rağmen hala tv ekranları kapalı ve böyle yolculuğumuza devam ediyoruz. hayırlı akşamlar.

 • erdem
  18 Şubat 2016
  "İstanbul Seyahat"

  istanbul seyahati gerçekten her zaman güzel ve rahat geçiyor. hem istanbul'a gitmek güzel, hemde İstanbul seyahat firması ile seyahat etmek güzel. ufak tefek sorunlar olsada doğrusu hiç bir firma 4 , 4 lük değildir. yani ufak tefek sorunlar hepsinde var sıkıntı olmaz. gayet iyi yani

 • İstanbullu
  09 Şubat 2016
  "Yolculuğun Faydaları"

  Ankara'ya her yolculuk yaptığım zaman istanbul seyahat adlı firma ile yolculuk yaparım neden mi tabiki ilk seyahatimde iyi analiz yaparak memnun kalırmıyım diye düşünürdüm. tabi ki iyiyidi , eğer saatlerimiz tutarsa hep istanbul seyahat ile hareket ederiz.

 • Faysal arar
  03 Şubat 2016
  "Seyahat güzel"

  İstanbul zaten güzel bide istanbula yolcu taşıyan ve istanbul ismini şirket ismi olarak kullanan seyahat firmasıda hizmet ve yolculuk yaptırma kalistesiyle tamda bir huzur ve istanbulu güzel temsil etme adına çok iyi çalışıyor.

 • Sezer
  25 Ocak 2016
  "Memnuniyet"

  Ya genelde yapılan hizmet yolculuk memnuniyet yorumları sabit bir şekilde ya biletler ucuz ya pahallı ya hizmet iyi yada kötü gibi yorumlar yapılıyor. aslında yapılmaması için bir neden yokta fakat hep alışılagelmiş yorumlar dışınada çıkıp biraz daha farklı bişeyler yazmak daha güzel olur.

 • ali
  09 Eylül 2015
  "istanbul antalya seferi yaptım."

  otobüs firmasıyla istanbul antalya seferi yaptım. Çok memnun kaldım. Üstelik otobüs bilet fiyatı da diğer firmalara göre daha ucuzdur.

 • hasancan
  01 Eylül 2015
  "İstanbul Seyahat biletleri pahalı"

  Diğer otobüs firmalara göre istanbul seyahat biletleri pahalı. Ama hizmeti iyidir.