İsmail Ayaz Turizm Otobüs Seferleri

19 Eylül 2015


İsmail Ayaz Turizm Seyahat Bileti Al

1962 yılında kurulan firma Eskişehir merkez de kurulan otogara gelinerek merkezlerini oraya taşıyarak yolcu taşımacılıkta yurt içi ve yurt dışı seferler düzenleyen firma Hac umre seferleri düzenlemeye başlayarak yurt dışı seferlerini yapmakta olan ender firmalardan birisidir. Yıllardır yapmış olduğu yurt içi ve yurt dışı seferleri ile tüm vatandaşlara yapmış olduğu kaliteli yolculuklar ile vermiş olduğu güven ile hem yurt içi hem de yurt dışında birçok vatandaşı mutlu eden firma geçmişte başına geldiği sorunları unutmayarak geçmişten gelen köklü bir firma olmasının verdiği güven ile Eskişehir de yaptığı başarılı seyahatlerinin verdiği verimler ile filosuna yeni araçlar katarak bünyesini genişleten firma çalışanları ile müşterilerinin güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktadır. Siz de bizimle yolcuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz ve kaliteli biletlerinizi alarak keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Firmamızın seyahat ettiği bazı şehirler şunlardır; Antalya,Aydın,Bilecik,Burdur,Denizli,Eskişehir,Isparta,İstanbul,Kütahya,İzmir,İzmit ve daha birçok şehirde hizmet veren firma birçok başarıya imza atmıştır. Son model Mercedes araçları Filosuna katan araç müşteri güvenliği ve rahatı için araçlara birçok gerekli malzeme eklemiştir bunlardan bazıları şunlardır; Tv sinema sistemi ile çok kanallı Radyo kanalları ile kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz hizmeti sizlere sunmaktadır. Araçlarda bulunan en kaliteli klima sistemleri yer almaktadır istediğiniz her hava ortamını yaratarak keyifli konforlu yolculuklar düzenleyebilirsiniz. Siz değerli yolcuların en güvenilir ve en kaliteli yolcuklar yapmanız için kaliteli personeller özel seçerek sizler için en güvenilir yolcukları yapmanızda yardımcı olacaktır. Emektar kaptanları ile yıllardır bu sektörde yıllarını harcayan elemanları ile halka hizmet eden firmamız 2+2 ve 2+1 Vıp koltuklara sahip araçlar bulundurmaktadır.Mobil cihazlarınız ile de www.biletkess.com sitesine girip biletinizi güvenilir bir şekilde alarak kaliteli konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, İsmail Ayaz Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri İsmail Ayaz otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

İsmail Ayaz Turizm İletişim


Adres : Eskişehir Otobüs Terminali Yazane No:26 Eskişehir/TÜRKİYE
Telefon : 0222 227 89 89 - 31 - 47
Website : www.ismailayaz.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 26 26

İsmail Ayaz Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  100%
  (1) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • hüseyin
  10 Şubat 2016
  "İzmir Kuşadası"

  İzmirden kuşadasına ismail ayaz otobüs firmasıyla yolculuk yaptık yolculuk 1.20 dk sürdü. otobüsün rahatlığı konforu ile dışardaki manzarayı izleyerek sıkıntısız bir şekilde kuşadasına yolculuğumuzu yaptık.