İpek Turizm Otobüs Seferleri

19 Eylül 2015


İpek Turizm Seyahat Bileti Al

Merkezi Kayseri olarak belirleyen İpek Turizm, müşterilerinin değişen beklentilerine zmaanında en uygun çözümleri geliştiren, kaliteli ve güvenli hizmet sunan sayılı otobüs firmalardan biridir. Özellikle müşteri memnuniyeti ön planda tutarak hizmet veren İpek Turizm, bu konuda beklenen hizmeti karşılamaktadır. Ulaşım sektöründe en iyilerin arasında yer almayı hedefleyen İpek Turizm, müşterilerinin güvenliği için gerek tüm tedbirleri alarak seyahate başlıyor. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefleyen İpek Turizm ile Kayseri'den pek çok ile ve diğer illerden başlayarak Kayseri'ye güvenle ve keyifle ulaşabilirsiniz. Sizlerde seyahatlerde İpek Turizm'i tercih ederseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan kolayca alabilirsiniz. Ayrıca artık mobil uyumlu olan bu site sizlere istediğiniz saat ve tarihte istediğiniz yerden telefonlarınız veya tabletlerinizden bilet alışverişi yapabilirsiniz.

İpek Turizmin filosu şu şekildedir; Travego 17 SHD, Fortuna Mega Man

İpek Turizm'in araç içi sunduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz; İnternet, Rahat Koltuk, Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Müzik Yayını (Koltuk), Cep Telefonu (Serbest), Koltuk Ekranı (MIT), Koltuk Ekranı (10 inç), Okuma Lambası, Radyo (Kişisel)

İpek Turizm'in hizmet verdiği otogarları, İpek Turizm'in uygun biletlerini, Telefon numarası gibi merak ettiğiniz şeyleri www.Biletkess.com dan ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin bir çok ilinde bulunan şubelerinden biletlerinizi satın alabilirsiniz istersenizde internet üzerinden biletlerinizi alaiblirsiniz. İnternet üzerinden yer ayırtmak veya bilet satın almak isterseniz www.Biletkess.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İpek Turizm'in şubeleri bir çok ilimizde bulunmaktadır. İpek Turizm'in şubelerini şu şekilde sıralayabiliriz; Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Tokat gibi yerlerden biletlerinizi satın alabilirsiniz.

İpek Turizm İletişim


Adres : BELEDİYE OTOGARI NO:10 Kocasinan / KAYSERİ / TÜRKİYE
Telefon : (352) 327 00 68
Website : www.ipekturizm.com
Çağrı Merkezi : -

İpek Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...