İnegöl Turizm Otobüs Seferleri

19 Eylül 2015


İnegöl Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin 6 iline seyahat düzenlemektedir. İlk seyahatini ise 1958 senesinde Bursa’dan İnegöl Turizm olarak düzenlemiştir. İlk seyahatini Austin Marka Otobüsler ile düzenleyen İnegöl Seyahat Turizm Günümüzde Mercedes markalı araçlar kullanmaktadır.  57 senelik bir geçmişe sahip olan İnegöl Seyahat Turizm İlk seyahatlerinde fazla müşteri kitlesine sahip değillerdi fakat Seyahatlerini genişlettikten sonra Müşteri kitlesini de 2- 3 katına çıkartmıştır. Genellikle Seyahatlerinde Müşteri Memnuiyetini belirten İnegöl Seyahat acentesi “Müşteri he zaman haklıdır” Mantalitesi ile seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin geneli İnegöl Seyahat Acentesinden memnun olduklarını sitelerinde bulunan şikâyet kısmından bekitmektedir. İnegöl Seyahat Acentesi “Seyahatçilerin beklentileri doğrusunda hareket ettikleri ve müşterilerin zamanla saygılı ve hizmetli bir seyahat geçirmeleri” Misyonunu ve “seyahatçilik ve Yolcu taşımacılığında Müşterilerin beklentilerini tam takarı ile karşılamak, Müşteri Memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve Profesyonel Ekibi ile bu memnuniyeti sağlamak, 

Yüksek etkili kalite ile müşterileri memnun etmek, temel ilkelere ve yenilikçi adımlara bağlı kalmak ve saygılı bir biçimde hizmet sunmak” Vizyonu ile Müşterilerine seyahatler sağlamaktadır.

İnegöl Seyahat Acentesi’nin Seferleri: İstanbul Esenler, İstanbul Ataşehir, İstanbul Harem Servis, Akhisar, Baıkesir, Çiftlikköy, Darıca, Etbalık, Gebze, Gemlik, Gürsu, Kemalpaşa, Kestel, Manisa, MustafaKemalPaşa, OrhanGazi, Yalova, İnegöl, İzmir olarak bilinmektedir.

İnegöl Seyahat Acentesi’nin Güzergâhları:

İstanbul Avrupa: Vatan Caddesi, Aksaray, Unkapanı, Şişhane, Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Beşiktaş, Merter, İncirli, Kadir Has, Şirin Evler, Yeni Bosna, Sefa köy, Cennet, Avcılar v.s

İstanbul Anadolu: Ataşedir Migros, Yeni sahra Optimum, Medikal Park, Göztepe Köprü

 Uzun çayır Metrobüs,.Emek Sitesi, Acıbadem Köprü v.s

İzmir: Ege Üniversitesi, Bornova Park, Bornova Stadı, Özkanlar, Manav kuyu, Bayraklı, Girne, Bostanlı v.s

Kestel Gölbaşı: Kestel, Gürsu, Etbalık, Otasan sit olarak bilinmektedir.

Sizde Bu ve bunun gibi Otobüs Firmaları ile seyahat sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve En alt bölmede bulunan Otobüs Firmaları anından Firmaları gözlemlemek ve Sağ Üst Bölmede Bulunan Otobüs Biletleri Alanından Bilet Siparişleri vermek adına olabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ver bilet siparişi vermektir.

 

İnegöl Turizm İletişim


Adres : İnegöl Şehirler Arası Otobüs Terminali Bursa / Türkiye
Telefon : -
Website : www.inegolseyahat.com.tr
Çağrı Merkezi : 0850 336 16 16

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...