İnci Seyahat Acentsi Otobüs Seferleri

12 Eylül 2015


İnci Seyahat Acentsi Bileti Al

Türkiye’nin belirli illerine seyahat düzenleyen İnci Seyahat Acentesi 1998 senesinde kuruluşuna imza atmıştır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin bir çok Önemli turistlik alanlarına seyahat düzenlemektedir. Turistlik alanların yanı sıra Türkiye’nin Tarihi olarak belirlenen illere de seyahat düzenleyen İnci Seyahat Günümüzde Türkiye’nin en çok bilet satan firmaları arasında yer almaktadır.

Bu seyahatlerin genelini “Antalya, Alanya, Kıbrıs “ başta olmak üzere “Pamukkale, İstanbul, Balıkesir, İzmir, İzmit” gibi alanlara seyahat düzenlemektedir. Antalya’nın plajları, Alanya’nın serin Suları’na âdete âşık olacaksınız. Sizlerde bu alanlara ya da başka bir alanlara seyahat düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gerekene www.biletkess.com adresine girerek Üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri yâda Uçak Biletleri kategorilerine girerek en uygun fiyat garantili biletlere sahip olabilirsiniz. Bu fiyat garantileri sadece İnci Seyahat için geçerli değildir Biletkess.com bünyesi altında bulunan tüm otobüs firmaları için bu fiyatlar geçerlidir. Sizlerin tek yapması gereken Biletkes.com’a girip bilet siparişi vermektir. Bilet Fiyatlarının yanı sıra Biletkess Sizler için İnci Seyahat Acentesi’nin düzenlediği Alanların etraflarında bulunan birçok Otel’leri de araştırmaktadır. Sol üst bölme de bulunan Otel Rezervasyonları adlı Kategoriden Bu alanda bulunan Otelleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek.

İnci Seyahat Acentesi’nin Bünyesinde Bulunan Otobüsler

İnci Seyahat Acentesi ilk kurulduğundan beri gelişmeyi amaçlamıştır. Bu sebeple de Şoförlerinin kullandıkları araçlara çok dikkat etmektedir. Bu araçlar; 20 adet Büyük otobüs, 14 adet sözleşmeli büyük otobüs, 25 adet şehir içine seyahat için kullanılan büyük otobüs,  bu sayınında iki katı sayılabilecek büyük otobüsle de şehir dışına seyahat düzenlemektedir.

İnci Seyahat Acentesi günümüzde 350’ye yakın bir civarda şubesi bulunmaktadır.  Bu sebeple de seyahati düzenledikleri otobüslerin geneli boş olmuştur.

Sizde bu alanlara seyahat düzenlemek istiyorsanız ve Seyahatinizi İnci Seyahat Acentesi ile yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlere ulaşmaktır.

İnci Seyahat Acentsi İletişim


Adres : -
Telefon : -
Website : -
Çağrı Merkezi : -

İnci Seyahat Acentsi Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
100 Puan

 • Çok İyi
  100%
  (1) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • ruken soydak
  13 Eylül 2015
  "İnci Seyahat"

  Bu firma hey yere sefer yapsın. otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?