Hayrabolu Turizm Otobüs Seferleri

18 Eylül 2015


HAYRABOLU TURİZM SEYAHAT BİLETİ AL

Hayrabolu Turizm 1988 yılında kara yolu taşımacılığı sektörüne adım atmıştır. Hayrabolu Seyahat yurt içi ve yurt dışı ulaşım ağına sahiptir. Kaliteli, Güvenli ve yüksek standartlı bir hizmet vermek için planlaması ile müşteri beklentilerini karşılamaktadır. Yenilikçi anlayışa sahip olan firma, "Her Şey Zamanında" ilkesiyle kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Yenilikçi bir anlayışa sahip olan bu firma sürekli teknolojiye ayak uydurarak kendisi geliştirme çabasındadır. Yeni nesil teknoloji ile donatılmış araçlarıyla en iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Sizlerde Hayrabolu Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan biletleriniz alabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletleri ile ön plana çıkan www.Biletkess.com sitesi sizlere hizmet vermek için hazır durumda.

Hayrabolu Turizm teknolojinin gelişmesi ile paralellik göstererek gelişim göstermektedir. Son teknoloji ile donatılmış olan araçlarıyla seyahat sektöründe en iyi hizmeti vermektedir. Koltuk arkası televizyon ve bilgisayarlar ile bu sektörde yeni bir çağ başlatmıştır. Uzun seyahatlerde açık büfe ikramı ile müşterilerinin kalbini kazanan Hayrabolu Turizm müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Ayrıca Koltuk arkası televizyon ve bilgisayarlar ile dilediğiniz zaman internete girebilme imkanını sizlere sunuyor. Ayrıca gittiğiniz yolu seyretmek isterseniz koltuk arkası televizyonlarda gittiğiniz yolu takip edebilirsiniz. Sizlerde seyahatlerinizde Hayrabolu Turizm'i tercih ederseniz biletlerinizi en kolay bir şekilde www.Bİletkess.com sitesinden internet aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Hayrabolu Turizm ülkemizin bir çok bölgesine hizmet vermektedir. Sizlerde rahat bir şekilde seyahat etmek isterseniz Hayrabolu Turizm ilk tavsiyemiz olacaktır. Hayrabolu Turizmin Seyahat ettiği güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Ardahan - Ankara, Gaziantep - Ardahan, Ardahan- İzmir, Gaziantep - Eskişehir, İstanbul -Ardahan, Ankara - Gaziantep, Ankara - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Kırıkkale, Eskişehir - Bolu, Ardahan - Afyonkarahisar, Eskişehir - Gaziantep, İstanbul (Anadolu) - Ankara, Gaziantep - Kırıkkale, Ardahan- Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Ardahan, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Eskişehir, Gaziantep - Kocaeli, Gaziantep - Bolu, Bolu - İzmit, Gaziantep - Turgutlu, Ardahan - Bolvadin, Ankara - Gebze, İstanbul - İzmit, Kocaeli - Bolu, Gölcük - Eskişehir, Bolu - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Bolu - Seferihisar, Kırıkkale - Bolu, İzmit - Gaziantep, Bolu - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, Kırıkkale - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Ankara - Alibeyköy, İstanbul - Kırıkkale güzergahlarında seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan tek tık ile alaiblirsiniz.

Hayrabolu Turizm İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı Peron No:132 Bayrampaşa/İSTANBUL
Telefon : 0212 658 36 36 - 0212 658 08 06
Website : www.hayraboluseyahat.com.tr
Çağrı Merkezi : -

Hayrabolu Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...